2733
2734
عنوان

به یک ترم اولی بینوا کمک کنید

175 بازدید | 32 پست

سلووووم

اغا من این چند سالو اینگار توی غار بودم هیچی بلد نیستم

این تایپک هم بمونه واسه همه ترم اولی ها نصیحتی چیزی دارید بکنیذ

از همه مهمتر الان من مانتو چی بگیرم؟نازک بگیرم یا ازاین پاییزی ها؟

کیف و کفش چطور باشه؟کوله زشته؟

نصیحت ترم اولی هم بکنید که چگونه باشیم😘

مهمترینش اینه که هفته ی اول عاشق نشین 😂😂😂

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

چطوری ترم بوقی

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مانتو معمولی بستگی ب خودت و جو دانشگاهت داره من مانتوشلوار و مقنعه میپوشم با کوله چرا زشت باشه؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
مهمترینش اینه که هفته ی اول عاشق نشین 😂😂😂

😂😂😂لایک

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
2738
افرین😁 حالا چی قبول شدی؟؟

من کارشناسی ام خواهر 😂😂

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

دانشگاه انقدرهم عجیب نیست،یه مانتو پاییزه بگیر،کوله بگیر،درساتو درطول ترم بخون،اول بچه هارو بشناس بعد باهاشون صمیمی شو،استادا هرچی که گفتن یادداشت کن معمولا برنامه ی یه ترم روجلسه ی اول یادوم میگن،ازاول طوری نباش که توقع استادارو ببری بالا،اخلاق یه استاد مبنای نمره دادنش نیست

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
2706