2737
2734
عنوان

چرا بعد از آی یو آی پریود نمیشم

303 بازدید | 5 پست

سلام به همه... من 21 روز هست iuiکردم روز 17 بعد از iui  تست بتا دادم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم نمیدونم چیکار کنم البته پریودام نامنظمه ولی دکترم گفت چون تخمک دارم باید خودم بدون دارو پری بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم iui هیچ دردی نداره

ولی اونایی ک دهانه‌رحمشون‌تنگه عزیزم درد دارن.بعضیا هم ک دهانه رحمشون تنگ نیست اصلا حالیشون نمیشه 

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2731
نه عزیزم iui هیچ دردی نداره

میترسم بذارم. روز ۵٠ زایمانم پری شدم ترسیدم نرفتم از اون وقتم سه ماه میگذرع پری نشدم 

مگر می شود تو باشی و عشق چنین رنگ پریده و غمگین زیر پیراهن من قوز کرده باشد؟..🌹👌
میترسم بذارم. روز ۵٠ زایمانم پری شدم ترسیدم نرفتم از اون وقتم سه ماه میگذرع پری نشدم 

عزیزم اون که شما میگی ای یو دی هستش یه روش جلوگیری

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست