2737
2734
عنوان

مادرشوهرم به شوهرم گفت

1024 بازدید | 63 پست

ماروهمگی ببر سرخاک منم بغل شوهرم نشسته بودم مادرشوهرم رو کرد به من گفت توام میای؟؟؟؟؟!!!!!!! 

شوهرم گفت من هر جا برم زنمم باهام میاد . از حرف مادرشوهرم خیلی ناراحت شدم حالا خاله شوهرم بچه برادرشو بغل کرده منو مامان بچه هم نشسته بودیم بغل کرد بجه رو گفت بیا با من بازی کن این دوتا  دختر غریبه ان....!!!

خدایا عاشقتم

اینقدر حساس نباشید خب پرسید جواب گرفت اگر چه زیاد از جواب بزرگتر رو گفتن خوشم نمیاد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا شفاشون بده

همش زبونشون تلخه منو شوهرم هم سنیم من قیافه ام بی بی فیسه شوهرم قد بلند میخوره از من خیلی بزرگتر باشه مادرشوهرک به نوه اش میگفت برات دختره ریزه میره کوچک میگیرم خالش هم نگاه کرد خندید 

خدایا عاشقتم

غریبه ان ؟

بیشعور 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2738
غریبه ان ؟ بیشعور 

اره غریبه ان . زبونشون تلخه منو شوهرم همسنیم من قیفه ام بی بی فیسه شوهرم قد بلند سنش از من بزرگتر میزنه مادرشوهرم میگفت به نوه اش برات دختره ریزه میزه میگیرم کوچیک باشه خاله شوهرمم میخندید

خدایا عاشقتم
اره غریبه ان . زبونشون تلخه منو شوهرم همسنیم من قیفه ام بی بی فیسه شوهرم قد بلند سنش از من بزرگتر می ...

خیلی بی ادبن 

قبلا باهم مشکلی چیزی داشتین 

چرا باهاتون اینطوری برخورد میکنن

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
بابا نمیپرسید میگفتی به نظرم احترام نگذاشت منه نو عروس برد سر خاک  پرسیده میگی چرا پرسیده  ...

وا..... وقتی میگفت همه ی مارو ببر سرخاک یعنی هیشکی خونه نمیموند منم مهمون از کرج اومدم همه لباس میپوشیدن رو کرد به من گفت توام میای ؟ شوهره من اینارو میبرد

خدایا عاشقتم
2706