2733
2739

چرا واقعا چرااا؟؟؟؟دلم خیلی گرفته 

اون از خانواده عشقم که انگار نه انگار ی بچه ای هست 

اینم از خانواده من 😭😭😭😭من ۲۱سالمه خواهرم ۱۰

بچه بودم هیچ وقت بابام منو نمیبرد خرید مدرسه دیروز خواهرمو برد ۳۵۰فقط براش دفتر و این جور چیزا خرید و ۱۸۰کیف و کتونی هم از مغازه خودش داد بهش 

ولی من چی میخوام برم دانشگاه نه برام مانتو خریدن نه چیزی حسودی نمیکنم بخدا دلم گرفته خیلی ولی چرا آنقدر فرق بین بچه ها یکی زبون نداره گناهش چیه 

😔😔😔😔😔

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

خب من بزرگ‌ترم باید برای من بیش‌تر بخرن ولی برعکسه اون لب تر کنه براش میخرن من بدبخت چی 

اخه این انصافه الان میخوام دانشگاه هیچی ندارم😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی این سنی هستی و به خواهر ده سالت حسودی میکنی بهتره اول بزرگ شیا  خودت زبون داشته باش برو بگو من مانتو میخوام کیف میخوام میخوام برم دانشگاه زشته با مانتو کهنه برم میگن این پدر مادر نداره لابد ننه باباها گاهی علم غیب ندارن 

صد درصد خانواده ها بين دختر و پسر فرق ميزارن  الان يه عده ميان ميگن خونه ما كه اينطوري نيس

اره چرا واقعا؟؟؟الان خونه دوستم مادرش خواهرشو بیش‌تر دوست داره با وجود اینکه این پسره 

خونه ما ماکه هردو دختریم اخه

مامان که شدی متوجه میشی گاهی باید فرق گذاشت با اینکه هر کدوم بچها جای خودش داره

خب چه فرقی عزیزم؟چرا؟

2738

شاید شما مظلوم و کم توقع بودی ولی خواهرت اینجوری نیست. بعد الان زمانه یکم فرق کرده و همه چی گرون شدن و شاید زمان شما دستشون خالی بوده، ولی قطعا برای شماهم به وقتش خرج کردن لخت که نمیرفتی مدرسه عزیزم! شماهم درخواست کن ازشون و به انتظار اینکه خودشون برات خرج کنن نشین

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
وقتی این سنی هستی و به خواهر ده سالت حسودی میکنی بهتره اول بزرگ شیا  خودت زبون داشته باش برو بگ ...

خوبه گفتم حسودی نمیکنم اخه کدوم خواهری به خواهرش حسودی میکنه من گفتم عزیزم ولی گفتن نداریم فعلا صبر کن 

ببخشید ولی ی عده خیلی جاهلن خیلی

مامان بابای من الان نه؟؟؟به نظرم فرقی نباید باشه بین بچه ها

خوبه گفتم حسودی نمیکنم اخه کدوم خواهری به خواهرش حسودی میکنه من گفتم عزیزم ولی گفتن نداریم فعلا صبر ...

داد و هوار کن ندارین برا اونم نداشته باشین :/// برو از مغازه بابات کتونی  کیف بردار ب همین راحتی پدر مادر همیشه دارن ://

شاید شما مظلوم و کم توقع بودی ولی خواهرت اینجوری نیست. بعد الان زمانه یکم فرق کرده و همه چی گرون شدن ...

نه اونقدر ولی از وقتی که خواهرم بدنیا اومد همچی عوض شد گفتم عزیزم باید بمونم فعلا تا پول بیاد دستشون 

اصلا بحث از لباس بگذره محبتشون به اون خیلی بیش‌تره 

خب چه فرقی عزیزم؟چرا؟

بچها صد تا هم باشن همشون یه اندازه عزیزم 

ولی گاهی به یکیشون بیشتر میرسی دلیلشم پدر مادرا میدونن چون قاضی ان در صورتی که هم خودت و خاهرتو به یه اندازه دوست دارن

از طرفی شاید شما بسکه حساس شدی خوبیایی که به خودت میکنن نمیبینی 

💖
2706