2737
2734
عنوان

درمان پینه غوزک و آرنج

987 بازدید | 21 پست

سلام. دوستان کسی هست که تونسته باشه این پوست زبروخشن روی غوزک و ارنج رو کامل برطرف کرده باشه؟؟روشتون چی بوده؟ من با روغن و کرم شبها چرب میکنم نرمش میکنه ولی برطرف نمیشه

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود

یه بار یه جا دیدم خانومه قرص آسپرین رو پودر میکرد و توش آب میریخت حالت خمیر بعد میریخت داخل وازلین ...میگفت اینو بمالی رفع میشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

از دارو خونه یا ارایشی بهداشتیا سوهان مخصوص قوزک پا بگیر

هربار ک میری حموم سوهان بکش و بعدش مدام چربش کن نزار اصلا خشک بمونه

یه ماهه خوب میشه

آدمی که رفتاراش اذیتت میکنه لزوما آدم بدی نیست؛ فقط آدمیه که به درد زندگیت نمی خوره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم روی غوزک یکی از پاهام اینجوری شده بود ، هربار صندل میپوشیدم کرم پودر میزدم روش که مشخص نباشه😁

خیلی بده.... تو مهمونیا همیشه جوراب میپوشم.... دوس دارم دامن کوتاه بدون جوراب بپوشم ولی روم نمیشه

2738
من با سنگ پا برقی کشیدم رفت.  از این رنده ی پا ها فکر کنم بکشی ببره.

رنده پا رو از کجا بگیرم؟ همون سوهان غوزک هست؟ 

بدون جوراب به مدت طولانی کفش نپوش

بسشتر بخاطر سبک زندگی ماایرانی هاست که رو فرش میشینیم.... همون قسمتیه که موقع نشستن رو فرش وزن بدن میافته روش

ممنون عزیزم

استارتر مشکلت برطرف شد.اگه جواب گرفتی بمنم بگو.ثواب داره

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706