2737
2739

به غیر از خیاطیو ارایشگری

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

بزنی توو دل بازار .توو محله ظرف فروشی باز کنی

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از روزمرگیام خسته شدم.از کارایی که روتین باید انجام بشه.دلم تنوع میخواد.پیشرفت میخواد.حس میکنم عمرمو تباه کردم.

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

[QUOTE=105661638]من به مربی ورزش فکر میکنم[/QUOT

موفق باشین ولی من متاسفانه اهل ورزش نبودم.بدنم اصلا اماده نیست و شرایطشو نداره

از روزمرگیام خسته شدم.از کارایی که روتین باید انجام بشه.دلم تنوع میخواد.پیشرفت میخواد.حس میکنم عمرمو ...

منم دقیقا این احساس رو توو ۲۵ سالگیم دارم و هروزم دارم فک میکنم چیکار کنم حس میکنم زندگیم هدر رف....دلم میخاد پیشرفت کنم ....

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2738
بزنی توو دل بازار .توو محله ظرف فروشی باز کنی

الان فروشنده ام برای یه فامیل فقط پول بیممو رد میکنه بی حقوق

[QUOTE=105661638]من به مربی ورزش فکر میکنم[/QUOT موفق باشین ولی من متاسفانه اهل ورزش نبودم.بدنم اصل ...

ازهر سنی میشه شروع کرد عزیزم منم آماده نیستم هنوز ولی برنامم برای چند سال آیندست

منم دقیقا این احساس رو توو ۲۵ سالگیم دارم و هروزم دارم فک میکنم چیکار کنم حس میکنم زندگیم هدر رف.... ...

حتما شروع کنین.الان خیلی وقت دارین نذارین بعدا افسوسشو بخورین.من خیلی پشیمونم

بورس

شما خودتون انجام میدین؟ باید اطلاعات بالا داشته باشین راجع به بورس وگرنه شنیدم فقط ضرره

2706