2737
2734

اصلا این حجم از رو توی هیچ مردی ندیدم😳😳😳😳😳😳😳😳 بخدا از دیروز که این حرفو زد چشمام چهارتا شد...خودش فقط دوسال اول عقد برام تولد گرفت بدون کادو..فقط کیک.....منم فقط پارسال و یادم رفت چون 29شهریور تولدشه من اونروز فکر میکردم بیست وهشتمه که چون مسافرت بودم با مامانم اینا اما اون دقیقا 29شهریور 97 بخاطر اینکه یادم نبود هرچی از دهنش درومد بهم گفت....حالا این به کنار شما حساب کن قبل روز تولدش چه چیزایی بارم کرد تو سه تاپیک قبلیم هس..با اینحالم من اونروز بغلش کردم و کلی تبریک گفتم و بهشم گفتم بازار نرفتم ولی برم کادو میخرم که خیلی ام سرد برخورد کرد ...اصلا نمیفهمم اینهمه رو این از کجا میاره؟؟؟

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت پرروش کردی دیگه😕

مردو چه به این اداو اطوارا

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
خوب بهش بگو کدوم کادوتون رو جبران کنم . چرا همینا رو بهش نمیگی ؟ موجودی کارتت ربطی به ایشون نداره م ...

بهش گفتم😓

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
2738

دیروز تولد من بود شوهر من چی کار کرد؟  

یه کادو هم نداد

تو زندگی زناشویی به قول یکی از کاربرا حساب و کتاب نکنید

محبت کنید بدون فکر...

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2706