2733
2739

عزیزم من تو بارداری درس میخوندم حتی ماهای اخرم واسه امتحانای دبیرستانم ک میرفتم شکمم بزرگ بود برام از این صندلیا ک دسته تاشو داشتن میذاشتن شکمم راحت باشه😂😂😂😂

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ترم اول دانشگاه باردارشدم

والا هم خودم متعجبم هم استادام میگن بچه دار شدی زرنگ تر درسخونتر شدی خخخخخ 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731

اگه ادمی هستی ک یه وجهی هس زندگیت یعنی فقط میتونی یه کار رو انجام بدی نه.....وگرنه انقدیی خانما هستن ک هم دو تا بچه دارن هم سرکار میرن هم درس میخونن تا دکترا

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2738
عزیزم من تو بارداری درس میخوندم حتی ماهای اخرم واسه امتحانای دبیرستانم ک میرفتم شکمم بزرگ بود برام ا ...

من تو اون تاشو هام جا نمیشدم دیگه

استادم سر جلسه امتحان هی میومد میگف میخوای مراقب بفرستم بری تو نمازخونه دراز بکشی امتحان بدی😆😆😆😆باز بعد دو دقه...میخوای بریم تو اتاق خودم امتحان بدی🤣🤣🤣🤣اب بیارم🤣🤣🤣وای چقد اون امتحان خوب بود چقد با بچه ها خندیدیم اخر جلسه یکی از دوستام به استادمون میگف استاد نمیخواین ازش تشکر کنین با این حالش اومد سر جلسه🤣🤣🤣

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
نه بخام میتونم ولی خب دوران بارداری میترسم نتونم 

وقتی ک میخوای حتما میتونی عزیزم...موفق باشی

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2706