2737
2739

از دست جاریم و مادرشوهرم و برادرشوهر کوچیکه حرصم گرفته بود داشتم به شوهرم میگفتم ک جاری این حرفو بم زد و اینا شوشو هم طرفداری اونارو میکرد دیگه خیلی ناراحت بودم گریه میکردم آرومم صحبت میکردیما ولی مادرشوهرم دوبار اومد تو اتاقو رفت ولی چیزی نگفت چندروز بعد بش زنگ زدم باهام سرد حرف میزد😐😐😐نمیدونم چیکار کنم🙁غلط کردممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دیشب دقیقا داشتم همینا رو میگفتم فکر کنم صدامون رفته بالا شنیدن چیا گفتیم حستو درک میکنم

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

دیگه چاره‌ای نیست

نباید میگفتی اونم اون موقع ، اونجا..

حالا زمان قضیه رو حل میکنه نگران نباش

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
2738
چرا شما غلط کنی؟دور از جونت. این دفعه یادت باشه تو خلوت و خونه خودتون با شوهرت درد دل کن.خصوصا تو ا ...

اتاق خواب نداریم.عروسی نکردیم.مگه میزارن ما باهم تنها باشیم اصلا؟فکر نمیکنن ما بخوایم باهم حرف بزنیم همش فکرای خاک برسری میکنن

خب عزیزم حتی اگر دقیقا متوجه نشده باشه چیشده حتما متوجه شده چیزی بین شما و شوهرت پیش اومده. اون هم که نمی تونه بی تفاوت باشه و عین بیخیال ها خوشحال و شاد و خندان باهات حرف بزنه. چه شنیده باشه چه نشنیده باشه در هر صورت متوجه شده یه چیزی هست. پس انتظار نداشته باش نگران نباشه. آدم نگران هم شاد و شنگول نیست. و کلا توی این جور شرایط خودت رو بیخیال بگیر تا همه بیخیال بگیرند. اگه جدی بگیری بقیه هم جدی میگیرند. این رو هم بدون بسیار کار غلطی هست اشتباه خانواده همسرت رو به همسرت میگی. شوهرت یا شما مسئول اشتباهات خانوادتون نیستین. اگر هم نیاز به همدلی همسرتون دارید بهش بگین ناراحت شدم بهم دلداری بده. اونوقت همسرت متوجه میشه قصد شما آتیش زدن بین روابط همسرت و خانوادت نیست. قصدت آروم شدنته. و کمکت میکنه آرومت کنه. ولی زیاد کشش نده که پشیمون بشه از همدردی کردن باهات.

❤دُل دُل اسم اسب امام علی هست❤
2706