2737
2739
عنوان

خانومایی که نی نی 6 ماهه دارین .....

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 93 پست

کسی بلده نشونم بده یکی از کاربرهارو صدابزنم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب حس مادری چی میشه اگه شیرمو کم بخوره بعدشم میترسم شیرم خشک شه اگه کم بدم

حس مادری😳خب درسته یعنی من یا اونایی ک شیرخشک میدن حس مادری نداریم ن عزیزم ببین من وصع مالیمون ضعیفه ولی ازشکم خودم میزنم ک واسه دخترم شیرخشک بخرم😔والا شیرخودمو می م تمام موهام ریخته دیگه گفتم هم باشیرخودم دخترم جون نمیگیره هم خودم بی مومیشم 

اینارم درنظربگیر ک با یه تب کوچولو یا دورازجون سرماخوردگی چقد لاعرمیشن یا با دندون دراوردنشون چقو لاعرمیشن خب اگه پایشون ضعیف باشه همونطوری لاعروضعیف میمونن سعی کن شیرخشک بهش بدی دخترت جون بگیره هرچندالانم خوبه ولی بهترباشن خودمونم خوشحالیمـ

قددخترتون چنده

2738
قدش 62 قصد جسارت نداشتم به شما عزیزم ولی با شیردادن آرامش میگیرم خودم

ن عزیزم میدونم چی میگی چون شیرمادر راحترهم هست بنطرم قددخترمن۶۳من بیشترروقدبچه حساسم تا وزنش نگران نباش قدش خوبه😘

ن عزیزم میدونم چی میگی چون شیرمادر راحترهم هست بنطرم قددخترمن۶۳من بیشترروقدبچه حساسم تا وزنش نگران ن ...

خوب دختر شما سه ماه از دختر من کوچیکتره ولی یه سانت قدش بلندتره

چطور میگی قد دختر من خوبه؟؟؟؟؟

خوب دختر شما سه ماه از دختر من کوچیکتره ولی یه سانت قدش بلندتره چطور میگی قد دختر من خوبه؟؟؟؟؟

خب وزن تولدش ک ازتولد دخترمن کمتره بعد قد دخترمنوتولدش ۵۰بود همچینم رشدنکرده تواین سه ماه

2706