2737
2734

خواب دیدم توحیاط کلی ادم نشستن داریم قران میخونیم.. اونجا یادمه که مامانم گفت دخترم این کلمه چیه منم خوندم گفتم سوا هست. بعد که چای میدادن یه پسر یه سینی خیلیییی بزرگ رو ریخت رو بقیه اصلا انگارنه انگار همه ساکت نشسته بودن. بعد زیارت عاشورامیخوندن نصفشون بودن گفتم منم از اولش بخونم. بعد دیگه پاشدم تعبیرش چی میتونه باشه

نمازو قرانتو بخون 😁

چقدر ماهرانه تعبیر کردم😎

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تعبیربلده؟ 

اره. منم ی روز تو ی تاپیک پرسیدم جواب دادن. البته فک میکنم زیاد نمیان تو سایت.

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
اهان مرسی که تگ کردی ایشالا زودمیان.. ایدی تلگرام نداره؟ 

خواهش میکنم عزیزم. نمیدونم ببین تو تاپیکاشون چیزی نیس؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2738
@تیادا    

تیادا جون من با خواهرشوهرم قهرم خواب دیدم مادربزرگ شوهرم میخادبره کربلا همه توخونشونن.. خلاصه توخاب هم باخاهرشوهرقهربودم. اما گفت برو ازحیاط انگوربچین منم چیدم گفت قند کجاس قندهم دادم بهش. کلی قندبود که خردمیکردیم. تعبیرش چیه