2733
2739
عنوان

حالات بارداری

170 بازدید | 20 پست

میگم من تقریبا هفته هفت هستم و حالات بارداری روهم فقط یکم سینه درد داشتم و یکم تکرر ادرار وقتی خیلی غذا میخوردم الان چن روزه که سینه درد ندارم تکرر  کم شده اشتهام همینطور قبلا خیلی میخوابیدم الان دیگه ن ضمن اینکه من ۲۶سونو دادم قلب بچه تشکیل شده بود نرمالم بود و۲۷ ی ترشح قهوه ای  داشتم با استرس شدید رفتم دکتر برام دوباره سونو نوشت و من شیاف هم خودم خریدم پنج تا استفاده کردم ولی از دیشب استفاده نکردم ۲۸ دوباره سونو دادم گفت هستش اندازش کوچیکه اما قلب داشت ولی ضربانش ضعیف شده بود الان ممکنه اتفاقی افتاده باشه ن خونریزی دارم م ل و ن درد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوباره امروز یعنی بدم یا بزارم تو هفته ۸ برم شیاف دیگه نزاشتم

واسه واژینال فک نکنم فرقی داشته باشه ببین دکتر چی میگه.برای سونو شکمی میگن بعد 10 هفته قطعیه

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2738
آخه تو شهرکرد خراب شده دکتر درس حسابی نیس

راست میگی خواهر منم شهرکرد زندگی میکرد بچه اولشو سقط کرد همش میگه تقصیر دکتر بوده.برو اصفهان خب ریسک نکن حیفه اگه بچه سالم باشه خدایی نکرده به خاطر اشتباه سقط بشه

راست میگی خواهر منم شهرکرد زندگی میکرد بچه اولشو سقط کرد همش میگه تقصیر دکتر بوده.برو اصفهان خب ریسک ...

چ ربطی داره عزیزم جنین وقتی مشکلی نداشته باشه چیزیش نمیشه ولی وقتی اشکالی تو روند رشدش باشه تقصیر دکتر نیست که بخای به زور نگهش داری 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
چ ربطی داره عزیزم جنین وقتی مشکلی نداشته باشه چیزیش نمیشه ولی وقتی اشکالی تو روند رشدش باشه تقصیر دک ...

ربط داره چون جنینش 6 ماهه بود دکترش گفت سرش بزرگه بدون اجازه گرفتن سزارینش کرد.خواهرم میگه ماهم به خاطر اینکه دکتر دیگه ای سراغ نداشتیم حرفش رو قبول کردیم.مامانم میگه من بچه مرده رو دیدم قیافه اش سالم سالم بوده

2706