2737
2734
عنوان

اصفهانی ها کسی بیمارستان سینا زایمان طبیعی انجام داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 37 پست
واقعاا من برا پسرم ۱۱ سالپیش و دخترم ۱سال پیش سعدی زایمان داشتم عالی بود

ب نظرم خیلی بستگی به کادر بیمارستان تو لحظه زایمان داره. خواهر من از کمر بیهوش شد و زورکی پرستار بلندش کرده بود بعد زایمان راه بره که تا ۲ هفته سر دردهای شدیددددد داشت و کلا داشت دیوونه میشد چون تمام مواد بیهوشی زده بود به سرش دومین بچش رفت میلاد که واقعا حرف نداشتن هم محیط هم کادرش ولی دکتر من متاسفانه میلاد نمیره.

شما تجربه ای تو سینا داشتین؟

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍
من پارسال زایمان طبیعی کردم سینا اصلا راضی نبودم کاش میرفتم عسکریه... دکترم خیلی خوب بود خیلی... نوش ...

ااا منم دکترم جهرمی زادست راضی بودی از خود دکتر؟ من میخام اپیدورال کنم نمیدونی خوبه یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مقاره عابد . نه خوب بود . دم به دقیقه ام میومدن چک میکردن  و آموزش میدادن

مقاره عابد عوضی سر بچه من بلای بدی اورد 

خدا ازش نگذره 

سرمن نیمد جمعه بود

یه مشت پرستاره عوضی بچمو نابود کرده 

الهی خیر نبینه مقاره عابد 

ب نظرم خیلی بستگی به کادر بیمارستان تو لحظه زایمان داره. خواهر من از کمر بیهوش شد و زورکی پرستار بلن ...

بله گفتم که ۱۳ سال پیش سینا رفتم اصلا راضی نیستم خیلی شلوغ و درهم بود بعد زایمان هم بردنم تو یه اتاق که دوتا به زور جامیشدن 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731
همش  اصلا رسیدگی نمیکردن  سر سهل انگاریشون الان بچم مریضه 😭😭 به اصرار میخواستن طبیعی ...

منم عسگریه بودم صد درصد ولی الان فهمیدم بیمه تکمیلیم با سینا قرارداد داره گفتم نخوام اول پول بدم اگه اینجوریه که نمیصرفه

سینا واسه قلبه برو عسگریه.گرچه دولتیا خوب رسیدگی نمیکنن

برم عسگریه اتاق ldr. میگیرم همینجوری یوقت برا نوار قلبی چیزی میری که همه دور هم نشستن ب هرهر و کرکر انگار ن انگار

ولی بستگی به شانس طرف داره که همون موقع کادر بیمارستان عقده ای باشن یا مهربون

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
منم عسگریه بودم صد درصد ولی الان فهمیدم بیمه تکمیلیم با سینا قرارداد داره گفتم نخوام اول پول بدم اگه ...

به خاطر پول جون خودت و بچت و از بین نبر

تورو خدا ریسک نکن 

منم اول نمیخواستم برم سر اینکه بچم تکونش کم شد گفتم برم یه نوار بگیرم وگرنه میخواستم برم صدوقی 

کاش پاهام میشکست و نمیرفتم هنوز دارم عذابش و میکشم 

2738
ولی بستگی به شانس طرف داره که همون موقع کادر بیمارستان عقده ای باشن یا مهربون

آره واقعا توکل بخدا

به خاطر پول جون خودت و بچت و از بین نبر تورو خدا ریسک نکن  منم اول نمیخواستم برم سر اینکه بچم ...

دور از جونت حالا مگه چی شده؟ برا بچت اتفاقی افتاد؟؟؟

برم عسگریه اتاق ldr. میگیرم همینجوری یوقت برا نوار قلبی چیزی میری که همه دور هم نشستن ب هرهر و کرکر ...

دقیقا مثه روز زایمان من 

همشون صد من ارایش کرده بودن توی سینا 

بعدم به هر هر 

کثافتا خیر نبینن 

قیافه هاشون از جلو چشمم نمیره با اون دکتر احمقم لیلا مقاره عابد 

ازشون شکایت کردم خدا نکنه نتیجه داشته باشه

ااا منم دکترم جهرمی زادست راضی بودی از خود دکتر؟ من میخام اپیدورال کنم نمیدونی خوبه یا نه؟

خیلی راضی بودم، نصف شب نمیدونم چطوری خودشو اونقدر زود رسوند بهم، من اپیدورال نکردم ولی هرچی از همون اولش گفتم من مامای همراه میخوام منو سردووندن، نصف شبم چراغای زایشگاهو خاموش کردن بیشتریاشو منو تنها گذاشتن در صورتی که عسکریه اتاق وی آی پی داره خیلی خوبه... پرستارای بخششون هم من راضی نبودم اصلا کمک نمیکردن برخورد یکیشونم خوب نبود، ولی کلاس بارداریاش خوب بود

دقیقا مثه روز زایمان من  همشون صد من ارایش کرده بودن توی سینا  بعدم به هر هر  کثاف ...

خدا نگذره ازشون چندوقته زایمان کردی؟

خیلی راضی بودم، نصف شب نمیدونم چطوری خودشو اونقدر زود رسوند بهم، من اپیدورال نکردم ولی هرچی از همون ...

من الان توی هفته ۳۷ هستم به نظرت کلاس برم دیگه فایده داره؟؟ خوب بخیه زد واست دکتر؟؟

2706