2737
2734

من 16 مامان شدم😅😅😅تو14 سالگی غذا ک درست نمیکردم بماند,مانتوشلوار مدرسمم شوهرم اتو میکرد وقتی بچه میکیرن کاراشم خودشون باید انجام بدن😷

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄
هیچی به شوهرت بگو همینه که هست شوهرت وقتی اومد لا یه بچه ازدواج کرد باید به اینجاهاشم فکر میکرد

عزیزم اونکه مشکلی نداره یعنی آدم ۱۸ساله شوهر بگیره بچس عایا خانواده هر دو طرف راضین تا زمانی که درسم تموم بشه ورود به دانشگاه داشته باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی به شوهرت بگو همینه که هست شوهرت وقتی اومد لا یه بچه ازدواج کرد باید به اینجاهاشم فکر میکرد

مگه بلوغ فکری ادمارو سنشون مشخص میکنه؟ اگر ازدواج نمیکرد و بجای متعهد بودن هرروز با یه پسر بود خوب بود؟ واقعا فازتونو‌نمیفهمم ک انقدر تز منفی میدین الان جای نقد کردن نیست چون عقد کرده تموم شده رفته الان وقت حمایت و تشویقه ای کاش شماهایی ک بچه نیستید اینو‌میفهمیدید ک این حرفا جز دلسرد کردن هیچ کاری نمیکنه 

2728
خوب حالا غذا چی درست کردی ک خراب شد؟  اول از غذا های سرخ کردنی درست کن...  شوهرت چند سال ...

من ۱۶اونو ۲۰ولی وعده خانواده ها تا زمانیه که من بشم ۲۰اون بشه ۲۴ 

غذا پختن حوصله میخواد.سرسری درست نکن.وقت بزار عزیزم.

بچه ها اسی ۱۶ سالشه دختر من امسال میره سوم دیشب یهو زد زیر گریه میگم چی شد مامان.میگه من هیچ عذایی بلد نیستم درست کنم😂😂اخه بچه تو اشپزی میخوای چیکا

2740
بچه ها نیاین بگین که بچه ایی و شوهر زود بوده قول ما تا زمانی بود که من برم دانشگاه حدودا به یک دوسال ...

خب تا اونموقع آشپزی هم یاد میگیری کن 27 سالمه تازه یاد گرفتم برا 4 نفر بپزم ینی 5 نفر شیم غذام خراب میشه ها

با عشق بپز

با حوصله

عجله نکن

اگه همه کارهاتو بزاری کنار تمام تمرکزت روش باشه قول میدم نتیجه ش عالی میشه

اینقدر اعتمادبنفستو پایین نیار 

بالاخره باید ازیه جاشروع کنی

کم کم

اول از غذاهای ساده شروع کن

دست مادرتو و دیگرانو نگاه کن دوتانکته توش یادمیگیری

بعد خودت عملیش کن

خدایا ینی من ترشیدم؟😐

ن .ایشون خ زود ازدواج کرده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من 16 مامان شدم😅😅😅تو14 سالگی غذا ک درست نمیکردم بماند,مانتوشلوار مدرسمم شوهرم اتو میکرد وقتی بچه ...

کودک همسری فقط اونجا که داد میزنی میگی آقایی بیا منو بشور.منم۱۶نامزد کردم۱۹ازدواج

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

من 16سالمه بهترین غذاهارو درس میکنم 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم