2737
2739
افرین ...پس برای اعتقادات و ترجیحات دیگران اونارو سرزنش نکنید  شما اگر قطعا عاقلانه فکر میکردی ...

من ایشونو سرزنش نکردم گفتم ترجیح میدم دخترم تو این سن دوس پسر داشته باشه نه شوهر.این سرزنشه؟؟؟؟؟اینم در جواب نمیدونم شما یا کس دیگه گفتم وگرنه قبلش استارترو راهنمایی کرده بودم در مورد غذا

اینجور که مشخصه شما موافق کودک همسری هستی و هرچیزی که من بگم شما جوری برداشت میکنی که تو ذهنت دیکته ...

موافق کودک همسری هستم و توانایی بحث علمی هم دارم 

اما بخاطر تعصبتون روی حرف بی پایتون بحث نمیکنم ...خانواده من هم مثل شما فکر میکردن بااگاهی انتخاب کردم زود ازدواج کنم برخلاف مخالفت های خانواده چون ۱.از لحاظ علمی برام اثبات شده بود۲.سخن ائمه و قرآن برام حجت بود 

حتی اگر علمی هم جوابی نداشتم انقدر خودمو بزرگ نمیبینم ک روی حرف قرآن حرف بیارم ممکن بود ازدواج نکنم اما مخالفت نمیکردم چون خیلی کوچیکتراز اونیم ک توانشو داشته باشم 

درضمن کودک همسری ربطی ب سن نداره!میشناسم افرادی ک ۴۰ سالشونه توی سیاست و زنانگی از دختر ۱۵ ساله کم میارن

سن و تحصیلات افراد نشون دهنده شعورشون نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ایشونو سرزنش نکردم گفتم ترجیح میدم دخترم تو این سن دوس پسر داشته باشه نه شوهر.این سرزنشه؟؟؟؟؟اینم ...

درهرصورت خدا نگهدارتون باشه و دخترتونو براتون حفظ کنه و عاقبت بخیر بشه❤

واااااااییییی چتونه ان بنده خداگفت غذام خراب میشه  تاکجابردینش اخه هرکسی ی نظری داره حکم کتاب خداوچ بدونم روانشناس وایناروبزورنمیشه تومخ هیچکس فروکردمن خودمم زودازدواج کردم همسرمم ادم اروم ومعقولیه اززندگیمم راضیم امانمیذارم دخترم اینکاروکنه هرانسانی بایدازجوونیش ب نحوه درست  لذت ببره ازبچگی متهدومتاهل شدن ی کم سخته مخصوصاتوی این زمونه

تواین بازارداغ ادم فروشی دل ساده ی ماچند؟
2731
موافق کودک همسری هستم و توانایی بحث علمی هم دارم  اما بخاطر تعصبتون روی حرف بی پایتون بحث نمیک ...

اتفاقا تو بحث واضح بود که هیچ علمی ندارید و فقط با تاکید کذب روی دین و قران حرفاتون رو پیش بردید من هیچ نکته علمی توی حرفاتون ندیدم که اتفاقا خیلی هم کودکانه و نسنجیده جواب میدین و با استیکر خنده و حاشیه پردازی به ریپلای ها جواب میدین.‌ خانواده شما مخالف بودن چون میدونستن شما بچه اید و انتخابتون از روی هوس و احساسه بقیه حرفا حاشیه اس. تمام. 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
اتفاقا تو بحث واضح بود که هیچ علمی ندارید و فقط با تاکید کذب روی دین و قران حرفاتون رو پیش بردید من ...

😂😂😂😂ممنونم‌گلی باشه عزیزم

صرفا جهت اطلاع من باهمسرم کاملا سنتی ازدواج کردم 

خانوادم مخالف بودن چون وجهه مالی همسرم برام مهم نبود درصورتی ک خانواده ثروتمندی داشتم از طرفی ازدواج بالای ۲۶ سال و تحصیلات در کشورهای خارجه برای دخترای خانواده من یه فرهنگ و کلاسه ک هیچ اعتقادی ب رسومشون نداشتم ....کاملا منطقی و عاقلانه همسرمو انتخاب کردم الحمدلله انقدر موفق هستم ک دخترای فامیل ب رابطه من و همسرم و همچنین همسرم حسادت میکنن

شاید هزاران بار اقرار کردن ک انتخاب خوبی داشتم 

از طرفی ازدواج موفقی دارم چون هیچ محدودیتی ندارم سفرهای مجردی مهمونی های دوستانه فعالیت های فرهنگیم و درس خوندنم پابرجاست 

شماهرطور دوست داری فک کن و تاکید من بر روی دین مهم ترین نشانه برای فهمیدن فهم علمیم بر این زمینه است همین حالا بیش از سی تا دلیل علمی ( روانشناسی غربی) و بیش از پنجاه حدیث از ائمه میتونم بیارم 

اما ازاونجایی ک میدونم بحث باشما هیچ فایده ای نداره چون نظراتتون صرفا از روی تعصب و احساسه ادامه نمیدم این بحثو 

یاعلی مدد

😂😂😂😂ممنونم‌گلی باشه عزیزم صرفا جهت اطلاع من باهمسرم کاملا سنتی ازدواج کردم  خانوادم مخالف ...

مالیات نداره که عزیزم ببند

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
😂😂😂😂نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم  همسر من روانشناس هستن موضوع مراجعه کننده هاشونو م ...

من نیاز به مشاوره دارم ، میشه بگید هزینه ی ویزیت معمولا چقدره ؟ اگرم شماره یا آدرسی محبت کنید ممنون میشم . 

خیلی وقته دنبال ی روانشناس خوب میگشتم 

2740
من نیاز به مشاوره دارم ، میشه بگید هزینه ی ویزیت معمولا چقدره ؟ اگرم شماره یا آدرسی محبت کنید ممنون ...

اگر پیش دکتر روانشناس برین مثل همسرم ویزیت ۵۰ هزار تومانه اما اگر پیش اساتید این روانشناس ها برین ۷۰ هزار تومان 

بنده قم زندگی میکنم کلینیک های زیادی تو قم هست برای مشاوره کلینیک سلامت و مرکز خدمات حوزه علمیه و مطب های عادی اینترنت سرچ کنید میاد ...یه کلینیک دیگ هم هست ک مخصوص مذهبی هاست اصلا یادم نمیاد اسمشو 

احتمالا شما شهوتت زیادی بالاست همه رو مثل خودت میبینی. همه دوستی ها به رابطه جنسی ختم نمیشه خصوصا تح ...

شهوت وقتی زیاده که تنوع طلب شن وهرروز بایکی بگن وبخندن دوستی همه چی توش نباشه لمس توشه کلاس درس نیست معلم پای تخته بشینه واسه دوس دختراش درسومرورکنه منم سنی ندارم احساس دارم اما هزارتاسرگرمی هست که خودمو سرگرم پسری که نمیدونم برگ چه درختیه وچی تومغزشه نکنم بنظرم خدامیگه برای جلوگیری ازفسادازدواج کنید حالا کسی دوس نداشت توسن پایین ازدواج نکنه اجبارنیست اما صبوری کنه ادامه تحصیل وتفریحشو کنه تاوقتی شوهرکرد راحت ازدواج کنه نه هی استرس گذشته رودنبال خودش بکشه خیلی توهین کردی خدارببین 

این خانم چیزبدی نگفت میگه زن ارزشش این نیست هی تودست این واون بچرخه

من 1401اومدم تاپیکای قبلی مال خاله🙄
من شخصا ترجیح میدم دخترم تو این سن و سال دوست پسر داشته باشه تا شوهر

تبریک میگم به دخترت با همچین مادر روشنفکری 🙄

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
خب دوست پسر داشتن چه اشکالی داره؟ با بی بند و باری مخالفم ولی دوست پسر معمولی هیچ ایرادی نداره به ن ...

آخه اگر دوستی ها فساد توش نباشه ک هست چون همون دختر زیر ۲۰ سال سریع گول پسر رو میخوره حداقلش اینه دلبستش میشه و اون پسر چون تعهدی نداره ولش میکنه و دختر افسرده میشه 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
دخترمن همسن توئه بچه بچش میاد فکر میکنه بچست با شیشه شیر بچم شیر وآبمیوه اینا میخوره ..شماها بچه این ...

ببخشید ولی دختر شمام دیگه از اون ور بوم افتاده😐

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷