2733
2739
عنوان

من تو عقد بودم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 30051 بازدید | 236 پست
به حرفا گوش نمیدم ولی دیدمش برگشتم به خاطره های خوب و بد

حق داری خیلی نیس طلاق گرفتی ممکنه بازم ببینینش همین حسا ب باز میاد ادم کسی رو از دست میده تازه میفهمه چ اتفاق بد یافتاذه همون بهتر الان جدا شدی اگ تو زندگی مشترک بودی بدتر زجر میکشیدی خونواده ش خیلی بدتر باهات رفتار میکردن خداروشکر کن بیشتر از ایناشونو ندیدی 

خوب منم ۱ ساله جدا شدم اگر ببینمش باز دلم یه جوری میشه جس میگنم میخوامش چون این یه نوع حسخ که همه ما ...

شما هم تو عقد جدا شدین جالب اینجاست این همه مدت باهم بودیم ندیدمش تو مترو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعله البته ایشون میگفت جفتشم تولددوست نزدیک بوده ۵ دقیقه در حد کادو رفته ولی من استوریشو تو اینستا د ...

گوه میخوره دروغ میگه کادو رو روز بعد میداده یا روز قبلش این مرو زندگی نبودخ

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
2728

خب خیلی الکی جدا شدید ولی بنظر من ازدواج دوبارتون مصلحت نیست مگر اینکه خیلی جفتتون عاقل و سیاستمدار باشید و خانواده های با شعوری داشته باشید .خیلی چیزا رو از بین بردید.

گوه میخوره دروغ میگه کادو رو روز بعد میداده یا روز قبلش این مرو زندگی نبودخ

اصلا نتونستم قانعش کنم که حق با منه با دوس دختر داداشش مثلا ودکا میخورد دختره سیگار روشن میکرد کام میگرفت میداد به همسرم جلو همسرم بد میگشت هر هفته اخر هفته هام خونه مادرشوهرم میومد چون مادر شوهرمینا نبودن میموند صبح میرفت با تیپای افتضاح کم کم افسرده شدم ولی ساسان میگه ادم واسه اینا طلاق نمیگره

خب خیلی الکی جدا شدید ولی بنظر من ازدواج دوبارتون مصلحت نیست مگر اینکه خیلی جفتتون عاقل و سیاستمدار ...

به ازدواج دوباره باهم فک نمیکنیم چون تفاهم نداریم حتی خیلی وابسته هم باشیم

2740
اصلا نتونستم قانعش کنم که حق با منه با دوس دختر داداشش مثلا ودکا میخورد دختره سیگار روشن میکرد کام م ...

ساسان کیه شوهرت بوده ههه وودکا مبخورده هزار تا کار کرده تو پارتی ادم خوبه تو عقد جدا شه اصلنم برنرگدد که بدتر مییشه بهت قول میدم 

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
ساسان کیه شوهرت بوده ههه وودکا مبخورده هزار تا کار کرده تو پارتی ادم خوبه تو عقد جدا شه اصلنم برنرگد ...

برنمیگردم ولی اون خیلی هوایی کرد خیلی گریه کرد خیلی داغون بود خیلی پشیمون

2706