2733
2734

بچه ها من امروز تست زدم بعد منفی بود ..امروز روز ۱۶ ای یو ای هست دکتر گفته بود ۱۶ روز بعد تست بزن الان زدم منفی ولی هنوز پریود نشدم ..ایا احتمالش هست تست منفی باشه ولی امیدی باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

استادتر جان یه سوال ای یو ای چجوریه فرقش با ای وی اف چیه؟

خدایا شکرت  که دوباره مامان شدم 😍😍😍😍😍   خدایا خودت مواظب نی نیم باش 😍😍😗😗            الهی به امید خودت 😗 👐 👐
انشالله فقط امیدم به خداست بعد ۳ سال 

بحق صاحب زمان ان شاالله جوابت مثبت باشه عزیزم.

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
میتونم الان از بدم یا باید از تاریخ پریودیم بگذره ۳ تاریخ

مگه بهت نگفتن‌۱۶روز بعد ای یو ای ازمایش بده؟؟؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.