2733
2734
عنوان

نزدیکی در بارداری

319 بازدید | 16 پست

سلام.من دو ماه اول بارداری نزدیکی با مراقبت زیاد داشتیم،بعد دوماه خونریزی داشتم و بعد ی ماه لکه بینی.الان یک هفتس دیگ لکه بینی ندارم.رفتم غربالگری گف جفتت پایینه.قبلنم چون خونریزی داشتم دکتر نزدیکی رو برام ممنوع کرده بود.دو سه روز ک رفتم پیش دکتر گف.نزدیکی داشته باش اما عمیق نباشه،ب نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟گف جفتتم انسالله این ماه میره بالا.الان میترسم با نزدیکی جفت بالا نره

کسی اینجور بوده تا بحال

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای خونریزی هم داشتی؟

نه نداشتم ولی خیلیییی درد داشتم دکتر استراحت مطلق داد یکماه کمی بهتر شدم ولی الان روی زمین بشینم یا یکم راه برم باز درد دارم خیلی 

ولی رابطه داشتم مشکلی نبوده البته من چون خونریزی نداشتم شاید مشکلی نبوده رابطه 

نه نداشتم ولی خیلیییی درد داشتم دکتر استراحت مطلق داد یکماه کمی بهتر شدم ولی الان روی زمین بشینم یا ...

منم وقتی خونریزی داشتم.همش استراحت بودم و درد شتم.اما الان یک هفته است خداروشکر نه لکه بینی دارم نه درد.تو نشستن و راه رفتنم راحترم.

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
منم وقتی خونریزی داشتم.همش استراحت بودم و درد شتم.اما الان یک هفته است خداروشکر نه لکه بینی دارم نه ...

خب بنظرم جفتت رفته بالا  

من بخاطر بچه ی اولم و اینکه کسی رو ندارم نزدیکم و استرسهایی که داشتم نتونستم خیلی استراحت کنم بنظرم بخاطر همینم نرفته بالا 

2706