2733
2739
عنوان

خریدار فوری شیر خشک نئوکیت

146 بازدید | 20 پست

تو رو خدا اگه کسی واسه فروش داره خبر بده اخه حیلی کم میدن

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها

خپنن

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه چه شیر خشکی هست؟

برای بچه هایی که الرژی دهرن و شیر معمولی نمیخورن

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
2731
من دارم عزیزم هنوز میخوای؟ 

چند تا دارید من برای زیر یک سال میخوام

2738
برای زیر یک ساله. پسرم ۱۰ ماهشه

عزیزم خصوصی پیامتون رو دادم

عزیزم اگه آنی بیا اینجا ،،، والا دخترای من تا یک سالگی قشنگ همه کسمو درآوردن ولی شیر نمیخوردن ولی الان موقع خواب ظهرشون صدو پنجاه تا میخورن و موقع خواب شبشونم صدو پنجاه تا البته ی وقتایی فقط نودتاشو میخورن و بقیشو دور میریزم ، میانگینش روزی هر کدوم سیصد تا میخورن 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
عزیزم اگه آنی بیا اینجا ،،، والا دخترای من تا یک سالگی قشنگ همه کسمو درآوردن ولی شیر نمیخوردن ولی ال ...

سلام عزیر دلم چه خوب خدا رو شکر از یک سال به بعد کم کم شیرشونو زیاد کردید درسته پس اینجوری خوبه

سلام عزیر دلم چه خوب خدا رو شکر از یک سال به بعد کم کم شیرشونو زیاد کردید درسته پس اینجوری خوبه

آره گلم مال شما هم خوب میشه ان شالله ، 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
آره گلم مال شما هم خوب میشه ان شالله ، 

عزیزم ببخش که خیلی مزاحمت میشم شما قبل یکسالگی حداکثر چند بار میتونستید شیرشون بدید؟ در طول شب چی مبخوردن؟ 

2706