2737
2739

با اجازه استاتر کسی بوده هیچ علایمی نداسته باسه ولی باردار بوده باشه

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتی یکی از دوستام هفته گذشته علائم شدید پریودی  داشته ولی اصلا فکر نمیکرد باردار باشه. حتی قرص مسکنم خورده بعد ب اصرار شوهرش ازمایش داده باردار بوده تالانم باورش نشده منتظره خون پریودی بیاد😀😀😀

پدرم تو برای من قوی تر از آنی  ک بمیری💔
حتی یکی از دوستام هفته گذشته علائم شدید پریودی  داشته ولی اصلا فکر نمیکرد باردار باشه. حتی قرص ...

اخی عزیزم خوشبحالش

کاش منم اینجوری باشم

اون ماه ۳۱ پری شدم امروزم ۳۱ سیکلمه

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
با اجازه استاتر کسی بوده هیچ علایمی نداسته باسه ولی باردار بوده باشه

این یه موردم دیدم همعروسم هیچ علائمی نداشته فقط تابستون تو اوج گرما این سردش میشد همین😆

2740
این یه موردم دیدم همعروسم هیچ علائمی نداشته فقط تابستون تو اوج گرما این سردش میشد همین😆

خیلیا از عقب افتادن پریود مشکوک میشن میرن ازمایش میدن اصلا علائم ندارن

منم  1ماه اقدام کردم چند باری حاالت تهوع گرفتم گفتن تست بده انجام دادم جنفی بود البته خیلی زود بود فکنم یعنی حتی اگه چیزی باشه هم مشخص نمیشد حالا منتظر پزیودیمم انشالله ک نیاد😆

من دو روز دیگه باید برم از بدم ای بو ای کروم فقط نفسم قطع و وصل میشه انگاری یه جور کم اوردن نفس دارم😔پهلو درد هم دارم شبها همین

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
منم  1ماه اقدام کردم چند باری حاالت تهوع گرفتم گفتن تست بده انجام دادم جنفی بود البته خیلی زود ...

انشالله که نمیاددد😂جفتمون بارداریم الهی امین

من دو روز دیگه باید برم از بدم ای بو ای کروم فقط نفسم قطع و وصل میشه انگاری یه جور کم اوردن نفس دارم ...

منم دیشب یکم پهلوهام درد میکرد سردم بود

انشالله که بارداری عزیزم به حق این ماه عزیز

2706