2737
2734

شوهرت?

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره

کجاس?

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2738

عزیزم

خودتو سرگرم کار کن تا بهش فکر نکنی

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

تو هم عین خیالت نباشه قهرین...اصلا نشون نده که برات مهمه... تو هم بی خیال باش... با اینجور آدما باید عین خودشون رفتار کرد... اونوقت حساب کار دستشون میاد... من تجربه اش رو دارم... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
تو هم عین خیالت نباشه قهرین...اصلا نشون نده که برات مهمه... تو هم بی خیال باش... با اینجور آدما باید ...

از چی بگم.از تموم حقام مثه گرفتن جشن عروسی گذشتم...وام براش گرفتم کلی کمکش کردم اخرم اینجور شوهرمه ها

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

باید انقد محلش نزاری تا خودش بیاد زیر پات. من حتی یه بار سال عید دعوا کردیم بهم گف من چهارشنبه سوری خونه شمام تو سال تحویلو خونه ما باش ولی من سال تحویلو نرفتم اونم حتی زنگ نزد سال تحویلو تبریک بگه انقد گریه کردم اخرش خودش زنگ زد فرداش گف بریم خونه فامیلامون منم رفتم

2706