2737
2739

منم خواستم بنویسم قفل بود پس اینجا میگم.

استاتر دست پیشو گرفته پس نیفته 

وکرنه گار خودش ازشوهرش بدتر بوده

من اگ شوهرم چنین کارو کنه بااینکه زنم زیر مشت و لگد لهش میکنم چ برسه اسی بالین کارش

اگ حرفامو میخونی این کاررو ترک کن خواهرانه بهت میگم 💪💪💪💪

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خواستم بنویسم قفل بود پس اینجا میگم. استاتر دست پیشو گرفته پس نیفته  وکرنه گار خودش ازشوه ...

مگه چیکار کرده بود

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
2731
مگه چیکار کرده بود

نمیدونم درسته بگم یانه 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
میگم سریع پاک میکنم ک نبینه ناراحت فیلم بد میدیده و اونکارو میکرده.متوجخ شدی،؟

وای خاک برسرم جای شوهرش بودم میکشتمش چقدر بیشعور پاکش کن متوجه شدم عزیزم

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
وای خاک برسرم جای شوهرش بودم میکشتمش چقدر بیشعور پاکش کن متوجه شدم عزیزم

من خودم بودم از خجالت اب میشدم.البته نباید قضاوت کرد ولی دیگ رفتار اسی هم اخرشه 

2738