2733
2734

دیدم خواهرشوهرم نوزاد داره داده به من بزرگش کنم بعد تمام مدت فک میکردم پسره اما بعد یادم اومد وقتی پوشکش رو عوض میکردم دختر بود تعبیر خواب زدم گفت پولتون زیاد میشه و هر جنسیتی باشه برعکسش رو به شما خدا میده دیروزم ک خونه مامانم بودم خواهرم گفت من نمیگم باردار شو چون میدونم دومیت پسره درصورتی ک من بهشون نگفتم قصد بارداری دارم 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

بعد این ماه ک پری اومد شوهرم گفت فک کردم نی نی داری ولی هیچ وقت جدی اقدام نکردم صبر کرده بودم داشتم اماده میشدم

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘