2733
2734
عنوان

کیا کلومیفن خوردن حامله شدن؟ی لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 39 پست
علایم چی داشتی عزیزم؟دقیق میگی؟و کی بی بی زدی

فکر کنم تقریبا ۱۰ روز قبل از موعد درد زیر دل ، درد پا و درد سینه داشتم این سری نوکش هم درد داشت

سرگیجه،یبوست

یه روز از موعدم گذشت بی بی زدم فرداش هم رفتم آزمایش

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
فکر کنم تقریبا ۱۰ روز قبل از موعد درد زیر دل ، درد پا و درد سینه داشتم این سری نوکش هم درد داشت سرگ ...

وااای منم دقیقا اینطوریم خدا کنه باردار باشم دیگه خسته شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم من این‌ماه مصرف کردم دو‌تا کیست خوشگل زدم روز۱۲سیکلم رفتم سونو

با اینحال امپول ازادسازی روزدم الانم چند روز مونده به موعدم و مطمئنم باردار نیستم فقط دعا میکنم با همین پریود رفع بشه و این سری روزی دو‌تا کلومیفن نمیخورم روزی یه دونه میخورم 

حتماااا بعد مصرف روز ۱۲سیکلت برو سونو تا بدونی چه خبره و سعی کن امپول ازادسازی حتما بزنی

علایمت چی بود؟کی بی بی زدی؟برام دعا کن 

من تا ۱،۲ روز بعد از تأخیر پری هیییییییچ علائمی نداشتم بعدش درد پریودی داشتم و ی کم درد سینه ، 

ی روز قبل پری و روز پری ۳،۴ تا بی بی زدم ک مثبت شد همش .

نگران نباش ان شالله ک این ماه دامنت سبز بشه

شما هم دوقلو باردار شدین بسلامتی ؟ خیلی دوست دارم دوقلو باشه میشه بگید چی مصرف کردید 

سلامت باشین بله....

اول ک فقط خاست خدا بوده دومم کلومیفین و لتروزل و امپول مصرف کردم

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
منم باردار شدم البته علایم فقط این بود میگفتم هر آن الان پریود میشم

منم چهار روز تا موعد دارم ولی دردای پریودی میاد سراغم و یکم ترشح دارم خیلی کم.در حالت عادی ندارم.و سینهام حساس شدن

2706