2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عفونت چی؟

فک کردن ک اون قسمت پایین  میخاره واسه اون گفتن 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2738

عزیزم برو دکتر من ماههای آخر بارداریم اینجوری شدم اول خارش داشتم بعد دونه های ریز ریخت به بدنم .حتما برو دکتر آزمایش میده ببینه یموقع پروتئن دفع نمیکنی بعد دارو میده بهتر میشی

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  

شایدم به قول دوستم به جفت حساست داری

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  

عزیزم برو دکتر پوست 

من یه نقاطی اینا رو داشتم مخصوصا تو قسمت تای آرنج دستم هنوزم که هفته 31 هستم دارم

چند تا گزینه ممکنه باشه

قارچ که تو بارداری شایعه

حساسیت و ...

برو دکتر و زیاد نگران نباش چیزی نیست 

کل بدنم از بیرون میخاره بیشتر کل دستام و کل پاهام و پشت کمرم دیروز حمام بودم..از شب خارش پیدا کردم

اسي منم اينطوريم يعني ازبس ميخارونم خون ميزنه بيرون😐😐 دكترم گفت الرژي بارداري واسم يدونه روغن يدونه محلول شست شونوشت تاخارش بگيرم ميزنم عاليه 

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

منم سر پسرم از حدود ماه ششم خارش گرفتم. شبا هم بدتر میشد نمیتونستم بخوابم . پامیشدم با پشت چاقو دست و پامو میخاروندم انقدر شدید بود. ووووی.

دکتر بهم دو تا آمپول و شربت هم داد ولی فایده نداشت. خودمم پرهیز غذایی داشتم. ادویه و زردچوبه و سرخ کردنی رو کلا حذف کردم. هر روز خنکی میخوردم. عرق کاسنی و خاکشیر و هندوانه و ....

دیگه بعد از حدود یک ماه کم کم خودش خوب شد.

ولی عوضش اینهمه پرهیز غذایی کردم پسرم اصصصصلا زردی نگرفت.

منم سر پسرم از حدود ماه ششم خارش گرفتم. شبا هم بدتر میشد نمیتونستم بخوابم . پامیشدم با پشت چاقو دست ...

اخه من کلا بدغذا هم شدم.چجوری غذابدون زردچوبه میشه خورد؟ زعفرون هم که نمیشه زد...یه ذره غذا بو بده حالت تهوع میگیرم نمیتونم بخورم

2706