2733
2734
فکر کن ابی که خودشو کشت تا با داریوش بخونه حالا رفت با کامران هومن و تهی خوند نمیگم کامران هومن بد ...

عزیزم این یک طرح بود برای حمایت از جوانها 

کامران و هومن اومدن در کنار ابی خواندن تا بهتر شناخته بشن و پیشرفت  کنند 

نه اینکه ابی بره اویزون اونا بشه 

این طرح هم تو همون برنامه ها اعلام کردند و گفتند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استوارتر خدا میدونه خر چیه ک بهش شاخ نداده خداروشکر ک‌شما سلبریتی نیستی وگرنه خودتو مجاز میدونستی ک چون معروفی هرروز یه شوهر عوض کنی مثل امثال هنرپیشه های ایرانی واقعا متاسفم برات ک یه انسان هم ک پیدا میشه ب زن و زندگیش وقاداره امثال شماها حسودی میکنین خدا شفات بده یه دوره پیش روان پزشک برو چهارتا مقاله روانشناسی و روانشناختی هم بخون ک بدونی همه چی هیکل  و قیافه نیس😕

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
نه عزیزم منظورم سن نیست منظورم یه زیبایی در حد معموله!

مگه حتما باید یه زن زیبا باشه که مرد عاشق و دیوونه لش بشه‌...پس زشتا چه گناهی کردن باید هیچ وقت طعم معشوقه بودن رو نخورن.....میگن لیلی زشت بوده ولی مجنون عاشق سینه چاک.....یکی بش میگه بابا لیلی چی دارهدانقد عاشقشی.....میگه تو گر در دیده مجنون نشینی به غیر از خوبی لیلی نبینی....مام در دیده ابی نیستیم که بخوایم‌مهشید رو به چشم اون ببینیم....بعضیا با اخلاق خوب شوهرشون رو عاشق خودشون می کنند یا هزار مورد دیگه

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
عزیزم این یک طرح بود برای حمایت از جوانها  کامران و هومن اومدن در کنار ابی خندن تا بهتر شناخته ...

نکفتم اویزون کامران هومن شد😶😶😶😶

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
انگار مسخ شده

همش زیر سر مهشیده😬

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مردان ایرانی اسطوره های ایرانی پدران نمونه الگوی جوان ایرانی

اسطوره سازی که مهشید براش پیاده کرده هر روز داره سبک ترش میکنه البته نظر منه .علیرغم اینکه عاشق صدای ابی هستم ولی باید نکات منفی هم گفته بشه

اسطوره سازی که مهشید براش پیاده کرده هر روز داره سبک ترش میکنه البته نظر منه .علیرغم اینکه عاشق صدای ...

دقیقا اون ابی تموم شد

اسطوره سازی که مهشید براش پیاده کرده هر روز داره سبک ترش میکنه البته نظر منه .علیرغم اینکه عاشق صدای ...

جودی جانم خوووووووبی؟ من غزل بانو هستم      تعلیق کاربری شدم سر یه مساله مسخره! دلتنگت بودم خوشحالم اومدی تاپیکم

عزيزم ابي يه سلبريتيه كه به علت سالها زندگي تو يه كشور پيشرفته طرز فكرش مثل اونا شده مثل جهان سوميه ...

آفرین خیلی خوب گفتی.

پ.ن:

به ما چه ربطی داره یه نفر چرا زنشو دوست داره !!!

سلبریتی هست که هست،  قرار نیست دیگه شخصی ترین مسائل زندگیش رو کنکاش کنیم !!!!

و از همه مهم ترررررررررررر

عاشق شدن و دوست داشتن دلیل خاصی نمیخواد

درسته همه ی ادما طرفدار زیبایی هستند اما همه ی اونایی هم که عاشق میشن طرف مقابلشون به نظرشون زیباترینه!!!!!

نکفتم اویزون کامران هومن شد😶😶😶😶

حرفتون این و میگه که ابی رفته با اونا خونده 

توی این برنامه دقیقا قرار بود جوانها بیان با پیشکسوتان اهنگهای قدیمیشون را بخونن حالا سبک اهنگ و هم یکم مدرن تر کنند 

اتفاقا به نظر من خیلی هم خوب جواب داد 

نه ابی و تهی اهنگ دادن بیرون جدیدا

اندی بودااا . میگه کیه کیه منم تهی هیشکی نیس منم و توییم وقتشه همو بغل کنیم چی شد دلت خواس ؟ منم دلم خواس 💃😂

بعد اندی میپره میگه نازنیم نازنینم تو دلت یه دریاس لاللا😂😂💃💃💃

2706