2733
2739
عنوان

من با خواهر شوهرم قهرم اما شوهرم دل میده قلوه میگیره باهاش

| مشاهده متن کامل بحث + 1896 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرد بچه ننه،درست بشو نیست

تامام

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
میدونم نمیتونه قیدشو بزن ه اما دوست داشتم منی که زنش هستم و انقد تو زندگی هواشو داشتم حداقل وقتی مید ...

چقد مث شوهر منه 😔😔😔 دقیقا همین روزا برای منم پیش اومد ‌.فهمیدم کشته مرده ی خاهراشه .‌حالا سعی میکنم بیخیال شم ‌ 

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
2731

منم باخواهر شوهرم قهرم اما یه شب نشستم تمام بلاهای که سرم اورده باشوهرم بازگو کردم اونم دیگه خواهرش سگ محل کرد شمارشم زد لیست سیاه وقتی جای میریمدکه خانواده شوهرم هستن جاریام یکی یکی میان پیشم اونم ای خون میخوره جگرم حال میاد

انجا که خدا هست کجاست؟؟
2738
ارزش خودمونو خوده ما میاریم پایین میدونی چرا؟ میریم خونه خواهر یامادرشوهر دنبال ی تیکه یا ی چی هستی ...

دقیقا

خونه ما برعکسه شوهرم تو خونواده من دنبال آتوعه با این که حرفاش درسته ها ولی نتنها قبول نمیکنم بدتر شوهرم از چشم افتاده بجایه خونوادم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ارزش خودمونو خوده ما میاریم پایین میدونی چرا؟ میریم خونه خواهر یامادرشوهر دنبال ی تیکه یا ی چی هستی ...

دقیقا خیلی اشتباهه بعد چند سال اینو فهمیدم😖

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
میدونم نمیتونه قیدشو بزن ه اما دوست داشتم منی که زنش هستم و انقد تو زندگی هواشو داشتم حداقل وقتی مید ...

با فامیل خودت قهر کن انقدر طرفداریتو کنه که کیف  کنی.

منم با خواهرشوهرم قهر بودم ولی شوهرم یه ساعت باهاش سر سنگین نبود وتازه حق رو به اون میداد با اینکه خواهر جونورش رو خوب میشناخت

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
با فامیل خودت قهر کن انقدر طرفداریتو کنه که کیف  کنی. منم با خواهرشوهرم قهر بودم ولی شوهرم یه ...

چندتا پست بالاتر ماله منه بخونش تا دلیل رفتار شوهرتو بفهمی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706