2737
2739
عنوان

اونایی که خیلی فعال و اکتیو هستن

432 بازدید | 8 پست

سلام ، من تو زندگیم خیلی گرفتاری دارم ، از خرید کردن سبزی و میوه با خودمه .... تا کارهای شخصی . 

مشکلم اینه که وقت کم میارم ، گاهی وقتا حتی وقت نمیکنم ابروهامو اصلاح کنم 😓 

بعضي ادمای دور و برم میبینم متاهل هستن ، دو تا شغل دارن ، دو تا ورزش با هم انجام میدن ، کلی هم با دوستاشون بیرون میرن ، اینا زمانشون رو چجوری مدیریت میکنن 😐 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

منم همه ی کارا میشه گفت که باخودمه 

صبح از ساعت ۸ تا ۵ درخدمت خونه ام ، ۵ تا آخر شب مال خودمم 

البته اینم بگم فعلا چند ماهیه سرکار نمیرم

ولی میرفتم هم همین بود یکم از خوابم میزدم بازم به همه چی میرسیدم

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

منم اینجوریم

تا ساعت 2 مدرسه درس میدمم

بعد میرم با دوستام بیرون

شوهرم که میاد شام اماده است

به بچه هام میرسم

دخترمو میرم مهد کودک میارم

مهمون هم داشته باشم خونه رو تمیز میکنم

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدیریت زمانش راحته

خودت انگار متوجه میشی هر کاری رو چقدر انجام بدی 

بعد یه مدت دستت میاد

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2728
منم اینجوریم تا ساعت 2 مدرسه درس میدمم بعد میرم با دوستام بیرون شوهرم که میاد شام اماده است به ب ...

میشه بگی برنامه ریزی میکنی ؟ 

اخه من اگه برم خرید ، درس هم باید بخونم ، کار خونگی هم دارم ، نظافت منزل هم با خودمه ، باغچه خونه یه نفرو هم باید اب بدم و...

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
میشه بگی برنامه ریزی میکنی ؟  اخه من اگه برم خرید ، درس هم باید بخونم ، کار خونگی هم دارم ، نظ ...

خودت عزیزم بعد یه مدت متوجه میشی

شب قبل موقع خواب کار های مهمتو مشخص کن

زمان بندی رو درست کن که چند دقیقه برای هر کار وقت بزاری

اون وسط هم یه ساعت ازاد بزار

خودت عزیزم بعد یه مدت متوجه میشی شب قبل موقع خواب کار های مهمتو مشخص کن زمان بندی رو درست کن که چن ...

باشه ، مرسی عزیزم ، تلاشمو میکنم 

سلام.

اول خرید اینترنتی یا تلفنی انجام میدیم. کلی از نظر زمانی و هزینه و سلامت جلو میفته آدم. مخصوصا برای خریدهای سوپرمارکتی که همه از رفاه و اتکا و شهروند و ... دارن و سفارش میدی میارن دم واحد تحویل . دیگه آدم کلی وقت هدر نمیده . توی ترافیک و بعد توی صف صندوق.

دوم اینکه توی آشپزی ترفندهای لازم رو به کار می برم. مثلا کشک بادمجون رو در عرض 5 دقیقه آماده می کنم و 20 دقیقه هم روی گاز می مونه.

سوم اینکه چند وقتی از اپلیکشن استاد کار یا آچا ره استفاده می کنم. قشنگ برای بند و ابرو و اپیلاسیون و ... هماهنگ می کنم هر ساعتی هر روزی که بخوام میان خونه. قیمتش عالیه و کیفیت کارش هم عالیه.

چهارم ورزش رو توی خونه یا پارک انجام می دم. از نظر هزینه کلی جلو ام. بعد اهم نگران نیستم که باشگاه دیر شد و ....

پنجم. طفلی بچه ام کلی مستقله و توی کار خونه هم کمک می کنه

ششم: از کارهای غیرضروری . دید و بازدید و مهمونی الکی و ..... صرف نظر کردم.

و .....

2738