2733
2739
عنوان

سنو بارداری

82 بازدید | 7 پست

عزیزان من الان هفته ۲۶ ام چند روز پیش مطب دکترم بودم واسم قرصی های مولتی و اهنم رو که داشت تموم میشد نوشت با دستگاه سنو مطبش بچه ام رو دید و گفت رشدش خوبه و جفتت پایین نیست کلا وضعیتت  خوبه بعد هم واسم روگام نوشت که تو ۲۸ هفتگی تزریق کنم چون گروه خونی ام منفیه  گفت هفته ۳۲ یا ۳۱ دوباره بیا

حالا یه خانم تایپیک زده سنو ۲۸ هفتگی   پس چرا واسه من ننوشت؟؟ شما همه تون انجام دادین؟

هر روز که سونو نمیکنن  معمولا هم سونو ها اینجوریه که میگن از هفته فلان تا فلان موقع این س ...

خب اخه نمیدونم چرا تو مطب سنوم کرد چرا مثله ان تی  و انومالی منو نفرستاد سنوگرافی بیرون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب اخه نمیدونم چرا تو مطب سنوم کرد چرا مثله ان تی  و انومالی منو نفرستاد سنوگرافی بیرون

خوب میگی خودش دستگاه داشت چک کرد دیگه من بعد ماه پنجم دیگه سونو نگرفتن ازم گفتن آزمایش هات خوبه

به خودت استرس الکی نده اگه لازم باشه میفرستنت

دستمو ول نکن🤲🏻
عزیزم بسته به شرایطت سونو میدن ، من الان بعضی روزا دوبار باید برم سونو. و حداقل هفته ای یه بار . سون ...

اره سنو غربالگریمو و ازمایشش رو تو ۱۸ هفته انجام دادم

2738