2737
2739
عنوان

خواهشا دیگه بس کنید اخه

110 بازدید | 13 پست

خداوکیلی خیلیا ...... در اوردن دیگه منظورم به شما نیستا خواهرا  اما تا میایی نی نی سایت میبینی اکثر تاپیکا مادر شوهر جاری خواهرشوهر شوهر چرا کسی نمیگه مامانم ابجیم داداشم نکنه داداش همه فرشتس یا ابجیش یا خودتون خواهر شوهر نیسین به خدا من خودم کم از خونواده شوهرم نکشیدم. اما ادم باید ظرفیت داشته باشه تا شوهر بعضیا میگه بالا چشت ابرو زود میان اعلام میکنن اخه ظرفیت نداشین شوهر نمیکردین خب 

میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏

درود برشما موافقم

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه میدونی چرا؟؟اینا خودشون جاری و مادر شوهر و شوهر مردم نیستن از فضا اومدن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2728
عجيجم اخه مامان و ابجي و داداش ادم خيلي كم بيش مياد ادمو اذيت كنن اما اين قوم عروساي خوجملو خيلي اذي ...

یعنی مامانا خودمون اصلااااا به عروس گیر نمیدن دیگه یا خودمون خواهر شوهر نشدیم 

2738
عجيجم اخه مامان و ابجي و داداش ادم خيلي كم بيش مياد ادمو اذيت كنن اما اين قوم عروساي خوجملو خيلي اذي ...

مامانت با عروسش کاری نمیکنه عروس بیاد تو سایت بگه از دست مادر شوهرم چکار کنم؟؟؟؟؟؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
مامانت با عروسش کاری نمیکنه عروس بیاد تو سایت بگه از دست مادر شوهرم چکار کنم؟؟؟؟؟؟

طرف پسر بزرگ کرده 30 سال 25 سال داده دست ماها الان مگه ما خوشمون میاد اخه داداشمون به خاطر زنش برگرده به مامانمون که انقد براش زحمت کشیده بد حرف بزنه نمیگم خیلی خونواده ها شورشو درمیارن اما خیلیام تقصیر خودشونه

اینا‌نازک‌نارنجی،ولوس‌باراومدن‌ ،هنونمیدونن‌معنی‌شوهر‌، باپدر‌فرق‌میکنه،

چه لوسی عزیزم باید به این باور برسیم که با اینکه خیلیا تو خونواده خودشون پشه هم به حساب نمیومدن یا مثل چی کار میکردن تو خونواده شوهر که میرن یا خونه شوهر خودشونو فراموش میکنن اصالتشون فراموش میشه خیلیارو اینجور دیدیم هممون

چه لوسی عزیزم باید به این باور برسیم که با اینکه خیلیا تو خونواده خودشون پشه هم به حساب نمیومدن یا م ...

توزندگی‌کسی‌که‌اومدی‌باید‌،زندگی‌کرد‌وتصمیم‌درست‌گرفت‌نه‌اینکه‌بایه‌دعواکوچیک‌،مثله‌بچه‌ها‌قهرکرد‌،دیدم‌وتوهم‌این‌سایت‌خوندم‌که‌میگم،‌عزیزم