2733
2739
عنوان

بچه ها بياين حرف بزنيم يكم

90 بازدید | 16 پست

خوابم نميبره شوهرم سرما خورده واسه خودش تو اتاق خوابيده منو دخترمم تو حال حوصلمم سر رفته تازه اعصابم خورده كه اقا رفته تو اتاق خوابيده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شوهر منم لج کرده تو حال خابیده ساعت یه رب به یک بود من خابیدم یهو یک و نیم دیدم تو اتاق نیس رفته جا انداخته تو حال خابیده 

باز شوهرت تو مراعات حال شما کرده شاید گفته سرمامیخورین

2738
شوهر منم لج کرده تو حال خابیده ساعت یه رب به یک بود من خابیدم یهو یک و نیم دیدم تو اتاق نیس رفته جا ...

نه يكمم بحثمون شد بيرون اومديم ولي من كشش ندادم اومدم رفت اتاق خوابيد كه بچه بيدارش نكنه دخترم دير ميخوابه بعد كه الان رفتم گفت بيا نيومد😰

اخه من خودمم مريضم سرماخوردم

خب پس یه سوپ بالیموی تازه درست کن هردوتون ظهریاشب بخورید هم حالتون بیادسرجاش هم کنارهمید بالاخره بچه کوچولودارین شایدواقعا احتیاط میکنه شربت ابلیموعسل هم درست کن خوبه

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
نه يكمم بحثمون شد بيرون اومديم ولي من كشش ندادم اومدم رفت اتاق خوابيد كه بچه بيدارش نكنه دخترم دير م ...

همشون نامردن 

من چیکار کنم حرصش در بیاد از این فکر خابم نمیبررررره؟ میخام فردا شب اگه خاست اتاق بخابه جامو عوض کنم

2706