2737
2734
عنوان

توروخدا بخونید

128 بازدید | 16 پست

بچه ها کمکم کنید هرکودوم که راضی هستید یه دعا یا چندتا صلوات یا هر مدل دعایی که با خدای خودتون میکنید ،واسم دعا کنید الان چند ماهه که اقدام میکنیم باردار نمیشم ،دکترم رفتیم مشکلی نداشتیم ،شوهرم روحیه نداره ناراحته ولی به روی خودش نمیاره ،خیلی دوسش دارم نمیخوام ناراحت باشه ،از خدا واسم یه نی نی بخوایید جنسیتش اصلا مهم نیست فقط سالم باشه ،حتی راضی ام بچه بیارم و سره زا  بمیرم ،دلم گرفته ،از شوهرم خجالت میکشم ،خیلی مرد آرومیه و مهربون ،نمیخوام حسرت بکشه ،هووف اشک نمیذاره صفحهذ را ببینم و بنویسم ،خدایا »»

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امید داشته باش عزیزم

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2731
2738

عزیزم برات صلوات فرستادم،بسپار به خدا و اروم باش....هرچی مصلحتت هس همون میشه،توهم برام دعا کن وبرای خواهرم ک چند ساله نی نی میخواد دعا کن عزیزم.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
عزیزم برات صلوات فرستادم،بسپار به خدا و اروم باش....هرچی مصلحتت هس همون میشه،توهم برام دعا کن وبرای ...

ایشالله خواهرت زودتر از من باردار بشه ،شما درک میکنید حالمو

دکترتو عوض کن این جور دکترا فقط میخوان دلهرتو بیشتر کنن

اره همه میگم بخدا فقط ماشینمون مونده ،خونه زمین طلا همش رفت پیش دکترا ،ازمایشا درسته ولی میگن بعد لقاح بچه میگنده تو رحم ،ماشینم نمیتونیم بفروشیم چون میریم این شهر اون شهر واسه درمان 

ایشالله خواهرت زودتر از من باردار بشه ،شما درک میکنید حالمو

فدات بشم عزیزم،ببین ح ف دکترا چرته خواهر من سنش ازشما بیشتره...تازه بعد چندین سال قراره ای وی اف انجام بدن،چراانقد ناامیدی عزیزم،مشکل خاصی نداری که استرس بدترین چیزه....همه چیز دست خداس،هر موقع خدا خودش صلاح بدونه ی نی نی ناز میاد تو دلت

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
فدات بشم عزیزم،ببین ح ف دکترا چرته خواهر من سنش ازشما بیشتره...تازه بعد چندین سال قراره ای وی اف انج ...

اره میدونم اخه هرجا میریم میپرسن چیشد دارو چی میخوری راستی مشکلت چی بود شوهرت اخلاقش عوض نشده چطوری فهمیدی نمیشی نمیدونم چشمتون کردن ،خواستگارات بستنت وووو واقعا مردم بشتر ازار میدن ادمو حالا خواسته یا ناخواسته 

2706