2733
2739
عنوان

شوهرم منو بخاطر حقوقم گرفته

1550 بازدید | 16 پست

اولش بهم میگفت اصلا مهم نیست پولت ولی الان میگه باید برای خرج پول خودت ازم اجازه بگیری

بااین حرفش ازچشمم افتاده؛کلا فکر میکنم پول واسش خیلی مهمه میگه باید همچی رو با برنامه خرج کنیم وبه خرج کردن پول منم خیلی حساسه.بنظرتون چکار کنم؟خیلی حس بدیه بفهمی شوهرت عاشق پولته تا خودت 

شما همونی هستی ک جاریتم این حرفو زده بود بهت؟ اگه واقعا اینطور باشه حداقل یه مشاوره برو چون مسئله کمی نیست .. یه لحظه به این فک کن بعد ازدواج از کارت دربیای اون وقت چی میشه ؟!

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط اقتصادی طوری شده که با یه درآمد واقعا نمیشه زندگی رو گذروند به شرطی که کمک حالت باشه تو کارای خونه چرا که نه

ولی اینکه برای خرج مولای خودم بخوام اجازه بگیرم منطقی نیست مگه اون ازت اجازه میگیره مثلا برای خودش کفش بخره؟

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2728

خب عزیزم حتما خودت عادتش دادی.من خودم درامدم از شوهرم بیشتره اما هزارتومن تو خونش ازاول خرج نکردم و خودش دیگه میدونه موظف ب خرج کردنه.کاریم ب خرج.کردن من نداره.من باهاش مشورت میکنم هرچی بخام بگیرم ولی اجازه نمیگیرم.مثلا امشب مامانمینارو بدون اینکه اصلا شوهرم باشه یا بهش گفته.باشم شام بیرون دعوت کردم فقط بهش گفتم ولی استیضاحم نکرد.چون از اول اینجوری عادتش ندادم فقط گفت منو.مهمون نمیکنی ولی مامانت اینارو.میکنی😄

هرشب دارين تاپيك ميزنين🤦🏼‍♀️در همين مورد🤦🏼‍♀️

والا ب خدا مادر من از نظر قدو قواره و هيكل و صورت وخونواده و باباي كارخونه دار وووووووو همه جوره آسسسسه و از پدرم بالاتره اما خدااااشاهده اگه كسي اين حرف و بهش بزنه خون طرف حلال ميشه

والا شما مارو خسته كردين نميدونم شوهرتون چ كار ميكنه

نميخوام قضاوت كنم اما اسكريناتون و ديدم

اخه درامد ان چناني هم ندارين والا

خب شوهرتون ك كارتن خواب نبوده تكليفتون و روشن كنين يا جدا شين يا ارامش داشته باشين اعصاب خودتون و اون مرد بيچاره رو هم انقدر ب هم نريزين

اولين باره از ي مرد نسبتا حمايت ميكنم

ببخشيد ي كم تند رفتم شايد🤦🏼‍♀️پر ... د ميباشم اجي

2738

من جبهه گرفتن برای خرج کردن پول زن تو زندگی رو متوجه نمیشم 

مگه غیر اینه که قراره زندگیتونو باهم بسازید 

البته فقط به شرطی که کارای خونه هم تقسیم بشه

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

عزیزم شما چرا هرشب این تاپیکو میزنی واقعا دنبال چی هستی میخوای معجزه اتفاق بیفته؟ خودت دست به کار شو رک و راست باهاش صحبت کن همه گفتنیهارو دوستان توی هر تاپیکت به شما گفتن. ولی نمیدونم فقط این دست و اون دست میکنید تا موعد عروسیتون بشه بعد برین تو خونتون با یه بچه بیایین ابنجا بگین حالا من با یه بچه با شوهر خسیسی که از اول بهم گفته که دوست ندارم. خواهرم خودتو گول نزن. چرا نمیرین با یه مشاور حاذق صحبت کنین؟؟؟

میرم این هفته

باهمسرتون میرین یا فقط شما. انشا... بعد رفتن مشاور بیایین بگین چی شد.

من هم قبل ازدواج شاغل بودم و خیلی حرفا و اتفاقات بدی افتاد و شوهرم قبلش بهم شرط گذاشت که باید کار کنی و کمک خرجم بشی.😶 من هم گفتم تامین مابحتاج خونه بعهده اقاست. حالا خداروشکر خریدای نسبتا خوبی واستون کرده تو روز خرید عقدمون به الم شنگه ای افتاد که مادر و پسر خودشونو خیلی خوووووووب بهمون نشون دادن. بعد دوماه از ازدواجمون یهویی صبح پا نشدم و به کارفرمام زنگ زدم گفتم دیگه نمیام. 

نمیشه در ازای کمکتون شوهرتون مثلا پولاتونو روهم بزارین و یه واحد خونه و یا ماشین و ِِ... بخرین و نصفشو به اسم شما بزنه؟

باهمسرتون میرین یا فقط شما. انشا... بعد رفتن مشاور بیایین بگین چی شد. من هم قبل ازدواج شاغل بودم و ...

فقط این فکر داغونم میکنه که چرا باید یکی بخاطر حقوقم منو گرفته باشه وخودم واسش مهم نباشم

اسی من جات بودم میگفتم خوبه من یه چی دارم بخاطرش منو گرفته باشی اما تو چی؟ هیچ چیز قابل توجهی نداری که دلم خوش باشه 

یه اینجور حرفی بزنی طلاقت میده یا خیانت میکنه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2706