2737
2739
عنوان

سه روزه با شوهرم قهریم...

275 بازدید | 14 پست

تو دوران عقدیم...

ماجرا از اینجا شد که اوند دنبالم بریم خونشون سر بزنیم به مادر و پدرش...بعد یهو خواستن پدرش ببرن ازمایشگاه بعد ساعت ۱۱ شب بود در حالی که داشت میرفت ب من گفت خواستی بری خونتون ماشین بگیر و برواخه ادم زن جوونش بفرسته با آژانس!!!!خلاصه شب اومد و خونه ما خوابید.صبح من داشتم یکم کار میکردم گفتم خسته شدم گفت حالا میمیری انجام بدی...منم جوش کردم یهو ول کردم رفتم بیرون کارم داشتم.خلاصه زنگ زد بیا من برسونمت گفتم نه میرم  باره دوم زنگ زد گفت روی سگ منو بالا نیار..منم باز گفتم نه‌.بعدم پیام دادم رفتارت درست کن من میرم تا رفتارت درست کنی.اخه خیلی بهم برخورد خانواده من اینجور رفتار نکردن با من...این در حالی ک در طول عقدمون بار چهارمه ک گفتم میرم..و تموم کنیم.البته تا الان سه روز قهر نبودیم....منم منت کشی نکردم...اونم نیمده.اخه من همه جوره باهاش کنار اومدم دلم میگیره اینجور با من حرف بزنه بعدم براش عادی میشه...چکار کنم.

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان ازاین ناراحتی که پدرشو برد ازمایشگاه وتورونرسوند؟

از حرفش بعدم پرو پرو میخاد منو بخوره انقد بد حرفدمیزنا من چی گذاشتم تو این ی سال..😔

همه مردا همین بخدا قسم من شوهرم کتک کاری داشت باشیم دو دیقه بعدم باهام حرف میزنیم

شما تحملت زیاده من همه قهرم واسه اینه کار ب کتک کاری نرسه پس فردا دبگع زدن منم عادی بشه براش

خب اول بشین رو رفتارای خودت فکر کن ببین تا حالا شده چند بار موقع کار کردن بگی خسته شدم تا حالا چندبار موقع بحث و دعوا هی ول کردی رفتی چند بار وقتی خواسته برت گردونه یا گفتی نه یا تلفنو روش قطع کردی اگه همه اینا چندین بار اتفاق افتاده خب شوهرت حق داره اگه همش بار اول بوده تو اولین فرصت برو پیش مشاوره راهنمایی بگیر

اون مساله ۱۱ شب تنها برگشتنتم اصلا مساله مهمی نیس اتفاقا خوبه که انقدر آزادت میزاره که حتی ۱۱ شبم میتونی خودت بری بیرون

2738
خب اول بشین رو رفتارای خودت فکر کن ببین تا حالا شده چند بار موقع کار کردن بگی خسته شدم تا حالا چندبا ...

خسته شدم میدونه شرایط عقدم بده عین خیالش نیس منو ببره هر کاد دلش بخاد میکنه هرجور دلش بخاد میموشه لجبتزی میکنه  من ک صد سال سیاه نمیرم از خوشی اون حرفو نزدم ک خسته شدم اذیتم کرده خب

خسته شدم میدونه شرایط عقدم بده عین خیالش نیس منو ببره هر کاد دلش بخاد میکنه هرجور دلش بخاد میموشه لج ...

عزیزم خسته شدیم غر زدن نداره که اگه رفتارش بده باهاش صحبت کن اگه موقع کار کردن خسته شدی بگو پاشو بیا فلان کارو کن تا اونم کمکت کنه اگه بحث میکنید ول نکن برو تا جایی ک جفتتون کشش دارین باهم صحبت کنید ول کنی بری توهین کردی به طرف مقابلت،ب نظر من حتما برو پیش مشاور تو این مورد یا شما اشتباه میکنی یا همسرت که یا با مشاوره حل میشه یا ته خط جداییه قبل اینکه برید زیر ی سقف

عزیزم خسته شدیم غر زدن نداره که اگه رفتارش بده باهاش صحبت کن اگه موقع کار کردن خسته شدی بگو پاشو بیا ...

اونه ک ول میکنه میره بجا اینکه از دل من دربیاره...اینهمه دوندگی کردم برا وام براش...دخترای الان کدومشون از جشن و هزار جوره کار دیگه میگدرن...هزارتا قر و فر دارن مگ من چی خواستم جز ی ی تکیه گاه جز ی پناه  ک اونم بلد نیس باشه ی ادم بی عرضه ک فقط گریه بلده خداشاهده من هر وقت خونشون رفتم عین نوکر کار کردم عیب نداره مادر و پدرش پیرن من برا دل خودم کار کردم ک سوخت براشون.اما این درستشه؟

عزیزم خسته شدیم غر زدن نداره که اگه رفتارش بده باهاش صحبت کن اگه موقع کار کردن خسته شدی بگو پاشو بیا ...

به درک.خداشاهده اگر قصه بخورم خستم کرده ملت تو دوران عقد چقد خوشن من چی فک کردم شوهر برم خانم خونه خودم میشم اما نه گو به سر شدم  انقد این مردک احمق بیشعور حرصم داده ازش متنفرم

پس حتما ی فکر اساسی کن سنی نداری ک بخوای پا سوز کسی بشی

من متنفرم ازش

بخاطر حفظ زندگیم همه کار کردم اما ی دست صدا نداره اونم باید بخاد ک نمیخاد بره ب درک

2706