2752
2734
قیمتشو نمیدونم چون چند تا چیز خریدم و همشو با هم حساب کردم. من اسفند خریدم نمیدونم الان هم داشته باشه یا نه. پاساژ آسمان طبقه پایین واحد 46 . الان اسمشو یادم نیست. شماره اش هم 88652884. اگه خواستی زنگ بزن مطمئن شو دارن بعد برو .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پیشی جون دارم تحقیق میکنم ببینم نمایندگی کدوم محصول آرایشی یا بهداشتی رو میتونم بگیرم که با بقیه فرق

داشته باشه و خیلی تو ایران گل کنه .

آخه خرجهای اولیه وزارت بازرگانی و مجوز بهداشت و هزار تا چیز دیگش حدوده 15 میلیون میشه... تازه این غیر از خرید محصولشه .

حتما باید سود خوبی داشته باشه ، وگرنه فقط ضرر میکنم.
2731
سلام خا نم eli

ریمل های Maybelline خیلی‌ متنوع هستن. ریمل های Maybelline که بنفش هستن تو خود ترکیه ۱۶ لیر(هر لیر ۷۸۰-۸۰۰ تومن) فروخته می‌‌شن. آیا می‌‌تونید بپرسید این فروشنده از کجا وارد و یا خرید کرده؟ آیا Maybelline ایران نمایندگی داره؟