2703
2553
عنوان

شپش گرفتم بگید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3388 بازدید | 56 پست
از کجا باید خرید؟

نمیدونم ولی فروش اینترنتی هم داره

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ببین شب موقع خواب ب کف سرت روغن نباتی بزن بعدروشوبانایلکس محکم ببندی روسریم روش ببندک گرم شع صبح ک پاشدی برواول موهاتوآب بکش باشونه دندونه ریزشونه کن بعدم شامپوبزن دوباراین کاروکنی میره اصن حتی یدونم نمیمونه 

2720

وای متنفرم ازش لعنتی موجودچندش😩😩😩من خیلی میترسم هربارمیرم ارایشگاه برااصلاح بادلهره میرم لعنتی خیلی وحشتناکه برام خیلی اونم بابچه کوچیک😭😭😭دعاکنیدمن نگیرم😭😭😭

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2714

اولا ک کوتاه کن خیلی بلند باشه کارت سختتر میشه باید از بین ببریشون وگرنه به همه جا میرسه.سس مایونز بزن به کل موهااتو ریشه موهات تا به کف سرت برسه .بعد کل موهار جمع کن رو سرت مشمابکش بذار چهارساعت پنج ساعت بمونه  بعد بشور کامل دوباره بزن این روندو چند باری تکرارکن ریشه کن بشن.در ضمن تمام لباساتو پتو و رخت خوابو و.... که شپش میره توشون و تخم میذاره باید خوووب بشوری با اب داااغ.لباس زیرت اینارم بنظرم بکن بنداز دور چون لابه لاش میره.سرکه هم خوبه آب اسپندهم خوبه.ولی سس مایونز خیل خوب جواب میده همونطور ک گفتم انجامش بده.بعدداز هربار هم ک میزنیو میری حموم میشوریش بعدش ک اومدی اتوی داغ بکش رو موهات از ریشه ک اگ تخمی چیزیم مونده بسوزه

من پارسال هرکاری بود برای موهای دخترم کردم ولی پاک نشد تااینکه ازدیجی کالا یک شونه براش سفارش دادم اون موقع 35تومان بود یعنی میکشیدم به هوهاش هرچه شپش وتخم هاش رو میورد پایین الان هم هفته ای یک بار موهاش شونه میکنم که مطمعن بشه دیگه نداره توصیه میکنم حتما بخری

خدایا بابت همه داده هایت شکر

عزيزم روغن داي ليس دايميتيكون بخر استفاده كن همشون ميميرن بعدم تا يك هفته روزانه مخلوط اب و سركه بزن به موهات و با شونه مخصوص شونه بزن همشون ميرن نيازي نيست هيچ كار ديگه اي بكني 

2706