2737
2734
عنوان

کیا امسال اربعین میرن کربلا؟؟؟

171 بازدید | 22 پست

بیاین و بگین چطور دل امام حسین(علیه السلام) رو بردین😢😢

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پدرشوهرم میره

اما من تو دلم حلالش نمیکنم بابت کاراش 

شاید مثل ثمین بهش بگم که حلالت نکردم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
عزیزم تو برو پاسپورتتو بگیر دیگه همع چی حل میشه

همه چی آمادست

ولی فعلا همسرم راضی نشده

البته که میدونم امام حسین(ع) باید دلش رو راضی کنن و بطلبن ولی حالم بده

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
2740

عروس ما رفت ویزا ثبت نام کرد حالا ویزاش واسه اینکه بیاد کرمان رفته ارومیه تو منطقه۱۴هرچیم اطلاعات یارایس ثبت زنگ میزنه جواب نمیدن....واسه هیچ کس این اتفاق افتاده؟

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
من میرم ولی ده روز به اربعین بر میگردم.یه گناهی رو ازش توبه کردم گفتم اگه خدا قبول کرد توبه امو امسا ...

خوش به سعادتت

دعا کن آقا ما رو هم بطلبن

عزیزم تو برو پاسپورتتو بگیر دیگه همع چی حل میشه

باید بطلبه گلم تابری.عروسمون رفت بامادرم هردو پاسپورت بگیرن از مادرم هفته بعد اومداز عروسمون بجااینکه بیاد پاسپورتش کرمان رفته ارومیه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃