2737
2734
عنوان

سرد مزاجي

228 بازدید | 28 پست

به نظرتون چه عواملي باعث سرد شدن زوجين از هم  ميتونه باشه؟؟؟

به نظر من خبر ندادن  و خبر نگرفتن ، يعني همسرم ناراحته و من بي تفاوتم يا موهاشو طوري ميکنه و من نميبينم ، چيزي ميخره ، و و و 

گاهي فراموش مي کنم که فراموش کرده ام 

موهاشو طوری میکنہ؟

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

خب خودت می‌دونی حلش کن دیگه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ینی چی موهاشو طوری میکنه ک من نمیبینم؟ 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
موهاشو طوری میکنہ؟

آقاست منظورش اینه که خانومش موهاشو درست می‌کنه مدل میده

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

چیزی ک موجب سردی طرفین میشه نارضایتی زوجین از هم و عدم مسئولیت پذیری طرفینه... نمیتونن انتظارات همو براورده کنن..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

جمله بندیت چرا این مدلیه... ادم نمیفهمه ینی چی

2706