2733
2734

من حقوق قبول شدم

فقط خودکار و دفترا و اینا رو با همسرم رفتیم خریدیم 

مانتو و کیف و اینا مونده

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی باید بخرید مگه 😐

خودکار . دفتر . مانتو . کیف. مقنعه . کفش 😐

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2731

من میکرو قبول شدم هنوز هیچی نخریدم . ولی دفترمو 200 برگ میگیرم که هر ترم نخوام عوص کنم

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

مشاوره حس  بد دارم فرهنگیان میخواستم آخرین قبولی نفر ۳۶بود من نفر ۳۷ کارنامه سبز اینو میگفت الانم حالم خوب نیست 

هیچی هنوز نخریدم میخوام از پیج شلوار و کفشمو سفارش بدم کیف و مامتو هم میرم از بازار میخرم شاید از همون پیج کیفم خریدم ولی مانتو رو نه بازار میگیرم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2738
فرهنگیان لباس  ظرف وسایل شخصی پتو بالشت کیف کفش  حس خوبی ندارم🤦‍♀️ دلم میگیره میخام بر ...

خوشا به حالت فرهنگیان قبول شدی 

مبارکه عزیزم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
اونای ک میخوان برن خوابگاه که لباس برا خوابگاه و وسایل بهداشتی و دشک و پتو و وسایل آشپزی و اینطور چی ...

اره  دقیقا 

فرهنگیان لباس  ظرف وسایل شخصی پتو بالشت کیف کفش  حس خوبی ندارم🤦‍♀️ دلم میگیره میخام بر ...

وای نه اتفاقن خوابگاه خیلی عشقه

بخصوص اگه دوست پایه ام داشته باشی

خوش بحالت

دوست دارم و این آزار دهنده ترین حالت ممکن است ..

عه عزیزم میری فرهنگیان 😊😍 بسلامتی

2706