2737
2734

لعنت ب این زندگی نکبت مادرم درحقم خیلی بدی کرده ولی نمیخام ناراحتیشو ببینم میترسم مادر پدرم سکته کنن ۱۷ سالمه قسم میخورم ب اندازه همه کاربرای نی نی سایت من زجر کشیدم اگر خاستین بدونین چ زجری برین ۲ تا از تاپیکامو بخونین ( میخام ب بابام بگن مامانمو ... و اخرین تاپیکم) از دیشب اروم قرار ندارم سردرد شدید دارم نگران کنکورمم نگرانم مدرسه دارع شروع میشه و بدبختای من بیشتر اما ب شرفم قسم میخورم ی روزی خوشبخت ترین دختر بشم و هرکاری برای خوشبختی و ارامش پدر مادر و خواهر برادرم هرچند ک کتکم میزنن بکنم 😃 لطفا برای ارامش خانوادع من دعا کنین ارزو میکنم ب حق امام حسین هیچ کسی حتی کافر یکی از اتفاقای زندگی من براش نیوفته و همتون عاقبت بخیر بشین 

پس   بفرمایید تاپیک من خودم را دوست دارم   سرچ کنید   از بانو آرتمیس    ...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ديشب ميخواستي بري از داداشت شكايت كني الان ميگي ميخوام موفق بشم وكمكشون كنم افرين دختر نااميد نباش

عزيزم اعتقادات من به خودم مربوطه لطفا متعصب ها منو ريپلاي نكن😡باتشكر
2738
ديشب ميخواستي بري از داداشت شكايت كني الان ميگي ميخوام موفق بشم وكمكشون كنم افرين دختر نااميد نباش

اره حتی هنوزم خیلی ناراحتم دیشب تا صبح نخابیدم الانم از سردرد دارم میمیرم اما کم نمیارم نمیخام ایندمم مث الان باشه میخام خودم کمکشون کنم