2737
2734
عنوان

مامور پست

95 بازدید | 9 پست

بچه ها 

من عاشق میوه خشکم و اینترنتی سفارش میدم ۲_۳ باره 

شهر خودمون نداره 

و اگر هم داره خیلی گرون تره 

بعد بابام همش دعوام میکنه 

که نکن 

دعواها 

میگه زشته 

واجب نیست.😑😑😑😑😑

طبقه پایینمون بنگاه ، میگه کنجکاو میشن که چیه 

شمام واسه همچین چیز عادی مسئله دارین؟؟؟؟؟؟

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
بابا اینکه باز خوبه...نگم برات از بابای خودم    

چی میگه ؟

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منو همه مامور پستای منطقمون میشناسن اسممو بگی اسم واحد و ساحتمون و اینارو حفظن میگن برات. 

بابامم نه کاری نداره چند بار خودش رفت برام مستقیم از پست گرفت کلا با کار و این چیزا و درس خوندن و اینا کار نداره دوست داره تو اجتماع باشی ولی با چیزای دیگه کار داره

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭

حق داره یعنی؟!!!😞

چی میگه اون؟

در این حد که اگ برا عوض کردن لباسم در اتاقمو ببندم میره چک میکنه که پسر همسایه رو بالکن نباشه که من بخام با پانتومیم باهتش حرف بزنم. در این حد که اگه بهش بگیم مارو ببره بیرون میگه درو باز کنین هوای سالم استشمام کنین فک کنین تو دل جنگلین ..شمال زندگی میکنیم سه ساله رنگ دریا رو ندیدیم  

برای تمـام آنـان که دوستـشان دارمـ کمـی دیوانگـی آرزو میکـنم  
در این حد که اگ برا عوض کردن لباسم در اتاقمو ببندم میره چک میکنه که پسر همسایه رو بالکن نباشه که من ...

عزیزم پدرتون پارانویید 

متاسفم 

خیلی سخته. 😶

2738
عزیزم پدرتون پارانویید  متاسفم  خیلی سخته. 😶

پ قدر باباتو بدون ..چون بعضی پدرا یه جور شنکجه هستن ولی بازم ادم دلش نمیاد خار تو پاشون بره

برای تمـام آنـان که دوستـشان دارمـ کمـی دیوانگـی آرزو میکـنم