2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون اینو بگه چیکار میکنین

398 بازدید | 28 پست

تاپیک قبلیم نوشتم دیروز از نه صبح رفته بود کوه و من نمیدونستم نگران شدم تا 8شب منتظر بودم زنگ میزدم بهش که یهو ساعت 8 گوشیش زنگ خورد و جواب داد منم اعصابم خورد شدگفتم کوفت کجایی تو

اونم گفت کار داری؟من قطع کردم یه ساعت بعد زنگ زد گفت رفته بودم کوه.من ناراحت بودم و گفتم باشه خدافظ

اومد خونه منو گرفت زیر لگد که چرا نگران بودی چرا اونجوری گفتی؟

گفت تو غریبه ای.مامانم که از شکمش اومدم اینهمه گیر نمیده بهم.ولی تو غریبه ای گیر میدی 

انقدر زده سرم داره میترکه

خلاصه گذشت و امروز من گفتم جمعست شاید نخواد بره سرکار منم تا 9خوابیدم 

پاشده منو با لگد بیدار کرده میگه ببین شبیه روانیا شدی...

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه جای تو بودم میرفتم همینقدر محو میشدم جوابشم نمیدادم.یا قهر میکردم

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
2731

وااااااا دیووووونست شوهرت

بگیر بزنش

بیشرف بی غیرت دست رو زن بلند میکنه

برو به داداشت بابات داییت عموت یکی بگو تا فک نکنه بی کسو کاری

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

زنگ بزن بیان ببرنش امین اباد 

ب جون خودم بی شوخی میگم 

منم موقعیت تو برام پیش اومده 😑😑 اما کتک نخوردم 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

من گفتم تو منو روانی کردی.بازم شروع کرد به گفتن این که مامانم گیر نمیده تو چرا گیر میدی.تو غریبه ای با یه کاغذ باطل میشی ولی مامانم از خون منه.😔😔

من صبحانشو دادم یهوبازم اومدطرفم منو گرفت به کتک.خداروصدهزار بار شکریه دفعه دستش زخم شد و خون اومد.

بعد پاشد رفت.

من چیکار کنم اخه

نه پشتوانه ای نه پدری نه مادری

خیلییییی ببخشید بیشعورررر نیست؟ حررص میخورم از،اینکه مردا خاناروو اذیتت میکنن تو کار بدی نکردی حق داشتی نگران شی یا پیگیرش شی؛ متاسفمم براش ؛ خواهشا تو واس اشتی پاپیش نزار یمدت صبرکن خودش بیاد سمتت:(

چقد تو هیچی و من پوچم
2738
وااااااا دیووووونست شوهرت بگیر بزنش بیشرف بی غیرت دست رو زن بلند میکنه برو به داداشت بابات داییت ...

بی کسو کارم عزیزم😔😔

بی کسو کارم عزیزم😔😔

عزیزم😢😢 بگیر بزنش

یا برو پزشک قانونی شکایتشو بکن

بندازش زندان

نذار تحقیرت کنه

یه چماق پیدا کن

تا اومد سمتت بزن تو سروصورتش

وای کاش من اونجا بودم کاریش میکردم به غلط کردن بیوفته

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
خیلییییی ببخشید بیشعورررر نیست؟ حررص میخورم از،اینکه مردا خاناروو اذیتت میکنن تو کار بدی نکردی حق دا ...

نه بابا.خیلی خستم بخدا سرم سنگینه.درد دارم

عزيزم چقدر ساده اي شک نکن يا کوه نبوده يا اگه بوده باکسي بوده رفتار اينجوري نشون دهنده اينه ک زير سرش بلند شده البته من احتمال ميدمﺋخودت بايد پيگيري کني مطمئن شي ساده لوح نباش لطفا

کينه خوب نيست ولي زشته يه بديايي بي جواب بمونه
2706