2733
2739
عنوان

مادربزرگم اومده😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 77 پست
چقدربی ادب ...خوب مادربزرگتون حتماسنش بالاس ..آدمای سن بالاهم خیلی رکن ..اطراف ماهم هست کسی ازحرفشون ...

خب منم جوابشو ندادم که عزیزم کجا بهش بی احترامی کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون پیره بعضا مثل بچه کوچیک میشن واقعا نمیفهمن چی میگن..شما باهاش خوش رفتاری کنین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

همه چیزکه به جواب دادن نیست وقتی طرز فکرتون اینه صد در صد رو رفتارتم اثر میذاره

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2738

این که گفتین پبرزنه شرش کم شه بی‌‌‌ادبی نیست؟!  تربیت ما میگه اینجور حرف زدن بی‌ادبیِ ... حالا تربیت شمارو نمیدونم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

تو تاپیکت ده بار گفتی پیرزنه!!!!! این بی ادبیه عزیزم بدان و آگاه شو. اون پیر زنی که میگی باباتون‌رو به دنیا آورده بزرگ کرده!

2706