2737
2739

شما که انقدر تحمل کردی چرا میخوای زودتر بدنیا بیاد اگر بخاطر نیمه اول و دوم میگی که بعدا پشیمون میشی چون بچه ات کوچولو میشه وقتی کلاس اولیه و آخر نیمه اول بدنیا امده از همه ریزه میزه تر میشه و ضعیف تر اشتباه نکن جاری منم همین اشتباه رو کرد پشیمون شد.

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من 37هفته و6روز زایمان کردم... شنیدم پیاده رویی زیاد خیلی تاثیر داره همینطور زعفران زیاد  ان شاالله راحت زایمان کنی ولی بعدش خیلی بدتره الان خوب استراحت کن نی نی بیاد خواب نداری 

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂

وا چرا عحله میکنی این همه تحمل کردی دو هفته دیگم روش.الان بچه وزنش کمه گناه داره. من سی و هفت هفته و سه روز کیسه ابم نشتی داشت سزارین شدم بچه م هم کم وزن بود هم مشکل تنفسی داشت

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2728

خانما لطفا راه کار ندین😬 این چیزایی که میگین ممکنه خطرناک باشه بزارین طبق روال طبیعی خودش به دنیا بیاذ

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
وا چرا عحله میکنی این همه تحمل کردی دو هفته دیگم روش.الان بچه وزنش کمه گناه داره. من سی و هفت هفته و ...

وا چرا تنفسی دیگه بچه 36هفته کامل کامله یعنی رفت تو دستگاه؟

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
2738
وزنش3کیلو چیش کمخ

خب هرچی بیشتر بمونه تو شکمت واسش بهتره رسیده تر میشه.یجا خوندم بجه هایی که هفته های بالا به دنیا میان باهوش ترن

روغن گرچک بخور. قاطی شربت کن قورت بده. جارودستی کوچیکا هست از اونا بکش ب حالت چهار زانو.

قر بده جوری ک فقط لگنت تکون بخوره. زعفران دم کن بخور دارچینم دم کن بخور.

دختـــرم همـــه ی دنــیــامـــة😍😍😍😘😚
وا چرا تنفسی دیگه بچه 36هفته کامل کامله یعنی رفت تو دستگاه؟

بله با اینکه آمپول ریه هم زدم ولی یه کوچلو مشکل داشت یه روز تو دستگاه گذاشتن. دکترم اول گفت زایمان نکن فعلا تا بدی تو ۳۸ هفته؛ یه روز بستری بودم ولی ضربان قلبش داشت کم میشد سزارین شدم

2706