2737
2734
عنوان

خواهشا باردارا نیان ترسناکه

2726 بازدید | 126 پست

سلام کسانی که میگن ووی ترسیدیم این چه تاپیکیه یا الان وقتش نیست شب وقشته لطفا اصصصلا اظهار نظر نکنن من چندوقته یه مشکلی برام پیش اومده حس میکنم کسی توی وجودمه و داره آزارم میده چون نمیتونم ازش فرار کنم خودمو به کوچه چپ میزنم فایده نداره باز دیشبم اتفاق افتاد از صبح هی میگم خودمو با نی نی سایت و گوشی و اینا سرگرم کنم فایده نداره باز یه چیز عجیب دیگه دیدم الان همشو تعریف میکنم ماجرا از جایی شروع شد که یک روز صبح که همسرم رو راهی کردم رفت سر کار خودم برگشتم تو تخت و باز دارز کشیدم دیدم همسرم در رو باز کرد و برگشت خونه با خودم گفتم چرا برگشت؟نکنه از سرویس جا مونده؟چی شده؟از کنارم رد شد و رفت خواستم ازش بپرسم دیدم نمیتونم دیدم همسرم اومد و کنارم خوابید و موهامو از پشت گرفت تعجب کردم صدای نفس کشیدناش بیخ گوشم گرمای نفساش بخدا راست میگم انگار که فلج شده بودم یهو تو دلم توکل بخدا کردم و دااااد زدم برگشتم دیدم هیچی نیست به سوهرم زنگ زدم گفتم کجایی؟گفت تازه رسیدم سرکار و منم هیچی بهش نگفتم شوهر من شبکاری هم داره که شبکاری هاش من تا صبح تنهام بچه دارم نمیشیم بیشتر وقتم رو تنهام حالا یه چند وقته که تا شوهرم خونه ست همه چیز خوبه به محض ابنکه همسرم میره سرکار شروع میشه جرات خوابیدن جدیدا ندارم همش حس میکنم صدای کشو ها میاد یا یه سایه تند از کارم رد میشه سعی میکنم برای هرچیزی دلیل علمی و فیزیکی پیدا کنم و خودمو آروم کنم پریشب خواب بودم دستم روی سرم بود جوری که بازوم روی گوشم بود و به پهلو خوابیده بودم معمولا اینحوری میخوابم یهو یه چیزی محکم خورد به پهلوم با جیغ از خواب پریدم و شوهرمو صدا کردم یادم اوند شوهرم شبکاره و خونه نیست دیشب چهارپایه فلزی تو حیاط یهو بی دلیل کشیده شد روی زمبن و صداش اومد اما اینبار همسرم خونه بود سریع رفت تو حیاط و فقط تونست بگه بسم الله بعدم خودشو حمع و جور کرد اومد داخل با لبخند بهش گفتم تو هم حسش میکنی؟گفت چی رو و خودشو به اون راه زد دیشب که خواب بودم پتو از روم کنار رفت بلند شدم شوهرمو صدا کردم خواستم بلند شدم سرپا از ترس شوهرم بغلم کرد گفت چته؟شاید پای من خورده به پتو خوابم برد خواب دیدم کسی در میزنه محکم و یک نفس در رو باز کردم دیدم هیچوس نیست به محض بستن در باز در زد باز در رو باز کردم کسی نبود بازم تو خواب جیغ زدم شوهرم دیگه نگرانم شده بود تا چند ساعت ظاهرا نخوابیده بود و مراقب من بود اما من خوابم برد صبح رفتم مسواک بزنم برگشتم تو اتاق یهو پام خورد به پای کسی در حالی که هیچی رو زمبن نبود کسی هم تو اتاق نبود خلاصه چند وقته ترسو شدم و مرتب دارم برای این اتفاقات دنبال دلیل علمی میگردم همه حرفامو تو پست اول گفتم که گله نکنید بگید قطره چکونیه و اینا سوالم اینه که من اشتباه میکنم یا ممکنه واقعا یه چیزی هست کنارم خودم حس میکنم یه جیزی عست که ازم لحظه ای دور نمیشه حس میکنم داره نوشته هامم میخونه

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حس میکنم تاپیک ترسناکو خوندی  جوگیر شدی خواستی از خودت یه چیزی دربیاری

تاپیک چی؟مجبور نیستی بیای اینجا اظهار نظرات مزخرفتو بگی اونقد حالم بد هست که راحت میتونم بشورمت بذارمت کنار ریپ نکن که مثه چی بی محلت میکنم 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
شیطون رفته تو جلدت

خدا نکنه یعنی چی؟مگه من چیکار کردم؟اصلا چطوریه؟

2738
سوره جن رو بلند تو خونه بخون

باشه حتما اصلا دانلودش مبکنم با صوت بلند تو خونه پخشش میکنم و خودمم باهاش میتونم مرتب سوره ناس رو هم میخونم 

باشه حتما اصلا دانلودش مبکنم با صوت بلند تو خونه پخشش میکنم و خودمم باهاش میتونم مرتب سوره ناس رو هم ...

اون دوستمونم  کاربر نمد مث اینک میخاد بهت راهکار بده.ریپلایش کن 

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
خدا نکنه یعنی چی؟مگه من چیکار کردم؟اصلا چطوریه؟

من این طلسم شیطونو زدم تو خونه خیلی هم کمکم کرد دیگه چیزی گم نمیشه یا جابجا نمیشه اخه منم تنهام بچه هم ندارم

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@

قصد توهین ندارم فقط قصدم کمکه تا حالا روانشناس رفتی؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ووووی چه ترسناک، 😱

من نمیدونم چی کار باید کرد ولی عزیزم همسرت خونه نیست تنها نمون. اگه برات امکان داره برو خونه پدر و مادرت یا پدر و مادر همسرت ، خواهر یا برادر  خودتون یا همسرتون. یه کاریش بکن تنها نمونی ❤️❤️❤️

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2706