2733
2739
عنوان

بنظرتون درآمد این کار چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1902 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به نظرم میتونی فعلا در کنار این کارت یک کار خونگی کوچیک مثل آشپزی و کیک و شیرینی پزی هم داشته ...

عزیزدلم برای ضبح تا ظهر مبخوام برم دسرای بوتیکی و کیک فوندانت یاد بگیرم کلا فیلد کاریم بشه اشپزی

2731
عزیزم به نسبت خیلی جاها داره عالی حقوق میده اکثرا وزارت کاریه حقوقا. اشپزی عشششششقه

من دوستم تازه رفته برنامه ریزی تولید سابقه نداره کارم اصلا بلد نیست باز من یه اکسل فدمول نویسی اینا بلدم اون هیچی بلد نیست سه چهدر تومن میگیره؛ولی اشپزی علاقه داری برو حتما موفق میشی شک‌نکن 

من دوستم تازه رفته برنامه ریزی تولید سابقه نداره کارم اصلا بلد نیست باز من یه اکسل فدمول نویسی اینا ...

جوری که من حساب کردم روزی صدوپنجاه هم سودم بشه خوبه برای استارت کار. مهم برام اینه که لذت ببرم از لحظه لحظه کارم 

2738

ما رستوران و فست فود داریم به نظرم درآمد ش به نسبت زمانی که میذاری سختی و استرس خیلی زیاد خیلی کمه

اینکه آشپزیتون خوبه به این معنی نیست که میتونین موفق بشین

به نظرم ۱ماه امتحانی برو تو فست فود شلوغ کار ببین اصلا میتونی کنار بیای

جوری که من حساب کردم روزی صدوپنجاه هم سودم بشه خوبه برای استارت کار. مهم برام اینه که لذت ببرم از لح ...

انشالله که موفق بشین ما هم بیایم رستورانتون لذت ببریم از غذاهاتون

ما رستوران و فست فود داریم به نظرم درآمد ش به نسبت زمانی که میذاری سختی و استرس خیلی زیاد خیلی کمه ...

عزیزم من نمیخوام مغازه بزنم میخوام یه کسب و کار کوچیک راه بندازم دنگ و فنگ مغازه زیاده. من ادعایی ندارم و نداشنم اما ایمان دارم که بخاطر عشقی که توی این زمینه دارم موفق میشم. قطعا قبلش برای آموزش نسبی میرم یه فست فود طریقه ساندویچ زنی رو یاد بگیرم 

2706