2410
2553
عنوان

بنظرتون درآمد این کار چقدره؟

1890 بازدید | 43 پست

من کارم کارشناسی منابع انسانی توی یه شرکت بزرگه ماهی دو و نیم میگیرم با پنج سال سابقه و مدرک ارشد. خسسسته شدم از کار اداری و همیشه تو ذهنم بوده دنبال عشقم آشپزی برم و یه کسب و کار راه بندازم واسه خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اگه استعداد و علاقه دارین حتما موفق میشید 

اشپزیم خیییلی خوبه البته نظر بقیه س این خودمم حس میکنم خوبه از هر نظر طعم غذاهام. عاشقانه دوست دارم این کار رو

2720
توی ذهنمه که از شرکت بیام بیرون یه فولکس واگن بگیرم از هشت شب تا یک شب برگر بفروشم توی فولکس درست کن ...

درامد خوراکی خیلییییی خوبه .بشرط اینکه مثلا خانوادت قبول کنن که مثلا تو ماشین اشپزی کنی بدی دست مشتری.

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
اشپزیم خیییلی خوبه البته نظر بقیه س این خودمم حس میکنم خوبه از هر نظر طعم غذاهام. عاشقانه دوست دارم ...

پس حتما موفق میشین 

بنظرم از دوستان و فامیل و همسایه ها شروع کنید 

امیدوارم که خدا بهترینها رو بهتون بده 

* با تشکر فراوان *
2714
وای عزیزم خیلی خوبه بری دنبال علاقت... منم عاشق کارهای هنری ام... دلم میخواد گوشواره درست کنم تو ...

ای جانم موفق باشی خانم گل

همه اطرافیان میگن خب تو که دیوونه آشپزی هستی چرا اصن رفتی دنبال ارشد و کار اداری 

توی ذهنمه که از شرکت بیام بیرون یه فولکس واگن بگیرم از هشت شب تا یک شب برگر بفروشم توی فولکس درست کن ...

از هشت شب تا ۱۱ شروع کن سر کار فعلیتم بمون  ببین چطور پیش میره ولی برگر روی فولکس واگن رو که همه میتونن انجام بدن ا،   به مطبخی تهیه غذایی چیزی فکر کن 

چقدر کمه حقوقتون به نسبت مدرک تحصیلی و سابقه کارتون؛من مهندس صنایع خوندم خیلی دلم میخواد برم رشته خو ...

عزیزم به نسبت خیلی جاها داره عالی حقوق میده اکثرا وزارت کاریه حقوقا. اشپزی عشششششقه

2706