2733
2734
😂😂😂 ی سری بردم مهد هم خیلیییی کثیف بود ج وری ک ۵ دقیقه هم‌ نموندیم چون گریه میکرد منم گفتم بریم ه ...

نه حقوقت پيش خودت بمونه اما جدا از اينكه سر كار بري يا نري بايد دخترتو بذاري مهد به همين دليل كه بهت انقدر ميچسبه براي خودش بده

اون مهد خوب نبوده بگود يه مهد ديگه بچه هام كم كم عادت ميكنه هر قدر ديرتر بذاري سخت تر ميره

همش زشته اينكه هدف از ادواج اينه كه نون خور خونه بابا كم شه اينكه خودتونو انقدر دست پايين ميگيريد ...

خودش با کمال میل خرج میکنه.دوسم داره.اگرنه مثل خیلی ها اینکارو نمیکرد.

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش با کمال میل خرج میکنه.دوسم داره.اگرنه مثل خیلی ها اینکارو نمیکرد.

اينكه خودش خرج ميكنه يه چيزه اينكه ميگن اصلا براي همين ازذواج ميكنيم كه خرجمون از خونه بابا منتقل شه به خونه شوهر يه بحث ديگه است!

قانونا هم مرد ميتونه راحت طلاق بده قانونا هم مرد ميتونه بره زن بگيره و كلي قانون ديگه كه به نفع مردا ...

اره اگه قانونی باشه.

2731
اره اگه قانونی باشه.

چه جالب

پس اگه دختري نتونست شوهرشو ديگه تحمل كنه و شوهرشم حال نميكرد طلاقش بده شما باهاش اوكي هستيد!! چون قانونا تا مرد نخواد طلاق جاري نميشه!

اينكه خودش خرج ميكنه يه چيزه اينكه ميگن اصلا براي همين ازذواج ميكنيم كه خرجمون از خونه بابا منتقل شه ...

درهرصورت الان خوشم شکر خدا

چه جالب پس اگه دختري نتونست شوهرشو ديگه تحمل كنه و شوهرشم حال نميكرد طلاقش بده شما باهاش اوكي هستيد ...

با دلایل منطقی میتونه جدا بشه چرا نشه.

2738