2737
2739
عنوان

ماماندنی ام..بالاخره باردار بودم.دوباره آز دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 37 پست
عزيزم يعني من فردا ازمايش ندم!؟؟ سيكلت چند روزه است  يعني روز چندم مثبت شد

سیکلام معمولا ۲۸روزه س.روز سی آز دادم منفی روز ۳۵مثبت شد.

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
يعني ديگه تست نكردي تو اين چند روز من ديشب از استرس خوابم نميبرد  صبح دستشويي نداشتم انقدر ...

تست یبار انجام دادم کمررررنگ شد.فردا میرم دکتر.علایمت چی هستن؟

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون، ان شاا... برای همه ی منتظرا 

من اول پریودم دو یا سه روز لکه بینی دارم بعد خون ریزی اصلی و زیاد شروع میشه، ماه گذشته رفتم سونو،. خوب بود خدا رو شکر و فولیکول 18 توی روز 13 داشتم 

به نظرتون این که ادب سه روز لکه بینی دارم بعد پريود میشم مشکلی هست؟ 

2731
2738
ممنون، ان شاا... برای همه ی منتظرا  من اول پریودم دو یا سه روز لکه بینی دارم بعد خون ریزی اصلی ...

کیست نداری؟فولیکولا ک خوب بودن من اینماه فولی ۱۷ و۱۵داشتم.

از كي علائم داشتي ببخشيد خيلي سوال ميپرسم  علائمت چي بود

علایمم خیلی زود شروع شد..حساسیت ب بو از بعضی بوهابدم میاد من عاشق ساندویچ و آش بودم الان متنفرم.معدم نفخ داره.شبا از تهوع بیدار میشم دوباره میخوابم.دستوپام بی حس و سنگین.و از روز موعد دردای خفیف پریود و البتتتتته بارز ترین علامتم ترشحای آببببکی بی رنگ و بعضی وقتا سفید و یکمی غلیظ

شما از چه دارویی استفاده کردی؟ سابقه‌ی کیست یا تنبلی تخمدان داشتی؟ چند وقته که اقدامی؟ 

من سینال اف و لتروزول.ماه دوم اقدام.کیست نه ولی پی سی او بودم.ماه اول نشد اقدام کنیم همش دو س بار بود.

شما از چه دارویی استفاده کردی؟ سابقه‌ی کیست یا تنبلی تخمدان داشتی؟ چند وقته که اقدامی؟ 

منم تنبلی تخمدان داشتم از آمپول وقرص متفورمین ویه قرص دیگه دوماه استفاده کردم ماه دوم باردارشدم البته هفته ی دیگه نوبت سونودارم تاببینم خداچی میخواد همه چی عالی باشه انشاالله

2706