2733
2739
عنوان

حوصله م سر رفت چقد صبحا سایت سوت و کوره

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 76 پست

منم ازحضورت ناراحت نیستم ...خیلی هم خوبه اقا ی خوبی مثل شما توسایت باشه اگه سوالی یا مشکلی ک مربوط ب شمااقایونه جواب بدی  

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اقا ف هاد خوبه ...پست هاش هم خوبه ..حرف بدی هم نزده   ...فقط یه  حسه

عزیزم 

این حس های خانمانه رو کاریش نمیشه کرد 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

ای باابا....معذرت...داداش فرهاد

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2731
2738
گلم پنجشنبه میکردی الان دیر بیدار میشدی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂دیر چیه صبح علی الطلوع 

‌نارتجی بود آسمون وقتی بیدار شدم 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

بنظرم شمابالای ۳۰سال داری

اسی 

2706